2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Julian Alps Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• B&B Rio Rai Priemerné hodnotenie: 9

„Čisté a voňavé izby, dobrá postel. Izby sú jednoducho ale moderne vybavené. Pani majiteľka je milá a príjemná osoba. Odporúčam raňajky, za tú cenu boli skvelé.“

• Sobe Ličef Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajúca lokalita, tiché prostredie, čisté, príjemní domáci, nadštandardné služby ❤️“

• Guesthouse Osvald Priemerné hodnotenie: 6

„Veľmi príjemný a veselý personál, výborná kuchyňa, večerné menu pre ubytovaných hostí, dostatočne veľké parkovisko, dobrá cena, čistá izba“

• Rooms and Apartments Jerman Priemerné hodnotenie: 10

„Super poloha príjemná hostitelia super raňajky“

• Homestay Vito by Lake Priemerné hodnotenie: 10

„Vito by Lake je ako krásny sen. Rozprávkový domček hneď pri jazere. Okolo upravená záhrada a božské ticho… apartmán pod strechou ako pre princeznú… Všetko obloženie pôvodné drevo… krásne točité schody ako do neba. Nostalgická atmosféra , ktorá je dnes už vzácna…Vito komunikuje vždy ihneď… čakal ma s kľúčom podľa dohody.. ochotný splniť všetko…. Ak sa sem vrátim tak iba k nemu…“

• Veldes B&B Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi príjemná pani domáca, luxusné ubytovanie, priestranná izba, všetko krásne čisté, výborné raňajky, parkovisko vo dvore, určite odporúčam všetkým záujemcom, s radosťou sa v budúcnosti vrátim :-)“

• Jazz Bled B&B Priemerné hodnotenie: 8

„Majitel...jeho informacie ohladom lokality jazera Bled...kam treba ist...co treba vidiet...kde mame ist na veceru... vsetko super... spravny chlapik...“

• Apartment Ledrar Priemerné hodnotenie: 10

„Vrelo odporúčame a určite sa tam radi vrátime .“

• Pension TTT Priemerné hodnotenie: 8

„Tiché prostredie,“

• Central Bled House Priemerné hodnotenie: 9

„Príjemný a ústretový personál. Dokonca nás aj skôr ubytovali. Poloha je výborná a cena poteší 😊 PS: izba presne ako na fotkách 👌“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Julian Alps

podľa 83 372 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com