2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Karlovac county - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Karlovac county Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartment Murva Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny, čistý, priestranný a moderný apartmán. Výborná poloha, plne vybavený. Výborná komunikácia, ústretová a milá hostiteľka.“

• Traditional houses Korana river Priemerné hodnotenie: 10

„Výborne vybavená chata. Vzhľadom na vybavenie sme sa nenudili aj keď nám pršalo - vírivka, biliard, šípky, gril, pizza pec boli úplná topka. A bonus aj kanoe na rieke kúsok od chaty. Perfektné pre ľudí čo obľubujú prírodu, ticho a pokoj.“

• Apartment Franciska Priemerné hodnotenie: 10

„Super ubytovanie uprostred prírody, kúsok od jazier. Veľmi milí a pohostinní domáci, hneď pri príchode nás privítali domácou slivovicou:) a na druhý deň nám majiteľ ponúkol a po dohode aj ugriloval tradičnú miestnu večeru. Celý pobyt sme sa cítili výborne, ďakujeme.“

• Panorama Priemerné hodnotenie: 10

„Páčilo sa mi všetko - super miesto aj ochota, pokoj, čistota.“

• Apartments Sabljak Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi príjemný hostiteľ, prichystané občerstvenie pri príchode, domáce špeciality v cene, žiadna záloha pri krátkom pobyte, v noci bolo chladno, tak nám hostiteľ na vyžiadanie zakúril, všetko bolo čisté. Lokalita 15 minut od Plitvíc.“

• APARTMANI SRCE MREŽNICE Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky OK Prostredie nad očakavanie“

• B&B Apartments Burić Plitvice Lakes Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektne miesto s perfektnym ubytovanim.“

• Apartman Soda Priemerné hodnotenie: 10

„Úplne super ubytovanie, veľmi milá pani majiteľka.“

• Guesthouse Ante Hodak Priemerné hodnotenie: 8

„Dobrý východiskový bod pre návštevu Plitvic. Tichá lokalita. Blizko reštaurácia aj obchod. Domáci boli veľmi super a vyrábajú med😃“

• Holiday house Daisy Priemerné hodnotenie: 10

„Prostredie, vybavenie, zariadenie, štýl a vkus“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Karlovac county

podľa 38 623 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com