2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Каринтія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Каринтія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Gasthof-Pension Ölberger Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірні види з вікна, номера чисті, теплі. Персонал ввічливий. Ми приїхали пізно, тому наші ключі від номеру лишили на рецепшені, дякую. Чудовий готель.“

• Pension Maier Оцінка за відгуками: 10

“Зручне місце розташування, хороші номери з кухнею“

• Pension Kathi Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель з приємною сімейною атмосферою. Чисто, затишно, красиво та з любовʼю до власної справи. Сніданки дуже свіжі та смачні. Рекомендую“

• Gasthof-Pension Ölberger Оцінка за відгуками: 7

“Дуже чудовий краєвид, біля готелю зранку гуляли олені, чудовий сніданок. Та недалеко від траси А2.“

• SmartRooms24 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишно та чисто“

• Haus Elena Оцінка за відгуками: 10

“Дякую власникам та гостинність , приємне спілкування ) для комфорту нас забезпечили абсолютно всім необхідним ❤️“

• SmartRooms24 Оцінка за відгуками: 10

“Білизна і чистота“

• Villa Theresienhof Оцінка за відгуками: 9

“Сподобалось місце серед природи, маленьке містечко. Це не зовсім готель, більше як окремий будиночок, де поряд мешкає господарка. Поряд знаходиться магазин, достатньо великий, проте у неділю, коли ми приїхали, авжеж нічого не працювало. Поряд було кафе, достатньо зручно що працювало, та дозволяли зайти із тваринками. Сам номер у домівці був невеличкий, було опалення, і головне - тепло. Бо на вулиці було дуже прохолодно. Взагалі, на 1 ніч дуже вдале поєднання, тим паче що автострада поряд зовсім.“

• Enjoyit Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Номер невеликий але дуже чистий та зручний. Є свій паркінг. Место чарівне.“

• Pension Anderlehof Оцінка за відгуками: 10

“Чудове перебування в готелі в Австрії! Витончений сервіс, затишні номери з чудовим видом та смачна кухня. Відмінне поєднання комфорту та гостинності.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Каринтія

на основі 98 664 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com