2. Танзанія: відгуки про готелі
  3. Танзанія: відгуки про готелі
Kaskazini 'A' Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Zanoceanique Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Вид з готелю на океан, багато зелені, затишна та охайна територія, ввічливий персонал, чистота та комфорт у самому помешканні. Наявність стандартних сніданків.“

• Sunset Kendwa Beach Hotel Оцінка за відгуками: 3

“Гарний пляж“

• Sunseabar Beach Hotel Kendwa Оцінка за відгуками: 10

“Готель всім рекомендую! Знаходиться на береговій лінії 15 метрів від океану! Персонал дуже при чудовий і привітний! Перебуваючи тут на своє День Народження адміністратор разом зі своїми колегами привітав смачним тортом, та гарними піснями! Номер дуже затишний і чистий, в номері є все для нормального проживання! На території готелю є басейн, ресторан і зона засмагання з дуже зручними лежаками і зонтиками! Дуже гарний і чистий пляж і заходи сонця!“

• Babalao Bungalows Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалося!!!“

• Papaya Guest House Nungwi Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце , з гарним внутрішнім садом, прекрасним ввічливим персоналом і чудовою атмосферою. Локація в декількох кроках від моря (2-3 хв) Власник Дмитро дуже приємний, і завжди допоможе в любих питаннях як і в готелі так і поза його межами , що є супер класно . Сніданки чудові , дуже чисті номери . В нас залишились супер враження від цього місця (що не скажеш про сусідній guest house трошки нижче)“

• Riu Palace Zanzibar - All Inclusive - Adults Only Оцінка за відгуками: 10

“великий вас вибір морепродуктів і фруктів! просторі номери. привітній персонал. якщо ви проживаєте в riu palace, то можете відвідувати безкоштовно готель riu jambo. на території готелю є ресторани, басейни, бари, лаунж зони, магазин. ввечері є цікаві розважальні програми. вдень працюють аніматори, є розважальні і спортивні програми. в цьому готель не має дітей, що дає змогу відпочити і насолодитись тишею і релаксом. вихід до моря по сходам. на пляжі є шезлонги і парасольки.“

• Kendwa Rocks Hotel Оцінка за відгуками: 6

“Сподобався приватний басейн біля Бунгало, хороший кондиціонер“

• Kasha Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Кімнати великі, з неймовірним видом, дуже привітний персонал, закрита територія, гарний басейн.“

• Papaya Guest House Nungwi Оцінка за відгуками: 7

“Дуже красива терріторія , зелено , гарна тін ! Персонал найкращий , затишно як вдома ! Номер невеликий .“

• Sunseabar Beach Hotel Kendwa Оцінка за відгуками: 10

“Пречудовий готель та обслуговування. Хороший колектив, який 24/7 допоможе з будь яким питанням. Сніданки смачні та різноманітні. Є фрукти, овочі, панкейки, купа джемів, яєчня. Є чай, кава, та різноманітні напої. Номер затишний, з великими ліжками. Прибирали та замінювали рушники за потреби. Є басейн. Сам готель на березі океану. Тут же і лежаки, і ресторан. Персонал дуже привітний. Власник уважний до кожного туриста. Відпочинок був на стільки чудовий, що ми затрималися ще на 3 доби. Дякуємо за чудово проведений час!“

30 найкращих готелів в регіоні Kaskazini 'A'