Mine peamise sisu juurde
  1. Hotelliarvustuste koduleht
  2. India – hotelliarvustused
  3. Kerala – hotelliarvustused
Kerala Kontrollitud hotelliarvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• Ginger Kochi, Kalamassery Keskmine hinne: 8

„Katusel Basseini ja päikese võimalus”

• White House Residency Keskmine hinne: 8

„Hotell on üsna uus. Hea asukohaga. Tuba oli puhas. Tualett, vannituba oli parajalt suur. Kahjuks ei tulnud dushist kuuma vett. Ainult sooja vett. Kuuma vett tuli lasta kraanist ämbrisse. Hotellis sai hommikusööki, kui peremehelt eelmisel õhtul ette tellisid, hs-i pakuti katusel. Kohv, tee, muna, röstsaiad, või, moos, puuviljasalat. Hotellist sai osta karastusjooke, vett. Peremees oli sõbralik ka aitas alati kui vaja oli.”

• Biju's Tourist Home Keskmine hinne: 7

„Asukoht”

• B'Canti Boutique Beach Resort Keskmine hinne: 9

„Hotell oli huvitav kogemus. Saabusime hotelli ja terve hotelli peale oli kokku 6 klienti, töötajaid oli vähemalt 12. Esimene õhtu tundus, et terve hotell oli meie päralt, terve rand oli inimtühi ja tundus justkui oleksime ainukesed inimesed seal. Järgmisel päeval oli juba rohkem külastajaid. Hotelli hind oli kõrvalasuvate majutustega võrreldes 2 korda kallim aga me soovisime seda hotelli külastada. Toad olid avarad ja puhtad, päevas korra koristatakse, kõik shampoonid ja hambaharjad ning pesuvahendid on olemas. Bassein oli ka korralik. Kindlasti soovitan kui tahate ilusat vaadet ookeanile ja mõnusat puhkust.”

• „Broneerisin hotelli piltide järgi ja teadsin seda asukohta läbi google mapi. Ootasin, et selle hinna eest saab ilusa majutuse Fort Kochin kesklinnas aga see ületas kõiki ootuseid. Hotell oli imeline, teenindus oli laitmatu, chek in ja chek out kiirelt. Hotelli bassein katusel oli suurepärane, ma olen selle valikuga ülimalt rahul. Reisisin perega ja lubati olla ühes toas neli inimest, mis tegi majutuse veelgi paremaks. Hotellist väljas jalutuse kaugusel oli erinevaid söögikohtasid, väikeseid kaupluseid, turg jne. Suurepärane asukoht. Kui võimalik peatuksin selles hotellis kindlasti veelkord.”

• Marvel Cruise Keskmine hinne: 9

„Meeldis, et terve laev oli meie(4 inimest) kasutuses, millega tegime avastusretke mööda Alappuzha Backwatersi veeteedel. Oli väga huvitav ja põnev, lastele meeldis ja meeskond oli super. Meile tehti õhtusöök ja toidu vahepalad. Ööbimine oli muidugi sadamas aga need on kohalikud reeglid ja seda teadsime eelnevalt. Laev oli ilus, kajutid natuke väikesed aga üldiselt puhas ja korralik elamine. Soovitan kindlasti seda reisi ja avastamist on palju.”

• Marari Charlys Homestay Keskmine hinne: 9

„See oli väga ilus ja hubane kodumajutus. Omanik Binu oli super, aitab igas küsimuses mis vajab lahendamist. Koht oli hubane ja meil oli perega kaks kõrvuti tuba koos terrrassiga, seega oli terve maja ülemine korrus meie oma. Pildid vastavad maja kirjeldusele, rand on jalutuskäigu kaugusel- 200 meetrit. Lähedal asuvad ka kohad kus saab puuvilju osta. Restoranid ja söögikohad jäävad kaugemale aga Binu teeb teile õhtusõõgi kui soovite, ja see on väga hea. Igatahes soovitan ja kui võimalik oleksin samas kohas veelkord.”

• Ginger Kochi, Kalamassery Keskmine hinne: 8

„Bassein katusel kindlasti”