2. В'єтнам: відгуки про готелі
Kien Giang Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Wyndham Phú Quốc Оцінка за відгуками: 10

“Чудова вілла, все сподобалось!“

• Anja Beach Resort & Spa Оцінка за відгуками: 9

“Приємний готель з чудовим розташуванням, та співвідношенням ціна-якість. На сніданок ви отримаєте смачну , свіжу їжу , фрукти, йогурти, яйця, та багато всього іншого. Вся їжа свіжа та смачна. Невеличкий басейн у котрому було приємно спостерігати захід сонця та смакувати смачний коктейль. Ціни у готелі достатньо прийнятні , гарне обслуговування та привітний персонал. У нас було чудове бунгало з видом на море , бунгало достатньо велике та дуже зручне ліжко 😉 Де вони беруть ці постілі та матраци ?!😅☺️ Я раджу отримати чудові враження за приємну ціну у цьому готелі.“

• Dusit Princess Moonrise Beach Resort Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний готель з чудовим сервісом , дружній , привітний персонал, вони дійсно дають змогу тобі відчути особливим та важливим гостем ! Нам дали номер просто з неймовірною панорамою, по приїзду пригостили холодненьким , смачним напоєм, а у номері нас чекали тістечка. Приємним привітанням . У цьому готелі нам сподобалось все , заходи сонця у басейн Інфініті зі смачним коктейлем та живою музикою запамʼятаю назавжди. Дуже смачні сніданки, дуже гарної якості, від свіжих фруктів та натуральних йогуртів до прошутто та італійських сирів. Дуже хочу відмітити @LUNASPA при готелі , це був самий кращий масаж у моєму житті, та неймовірно -чудово проведений час з гарними азійськими ритуалами - дякуємо Luna , Cosmo and Dusita it’s was great 😃. Гарний пляж , пальми, свіжі кокоси та приємні люди . З задоволенням повернусь у цей готель.“

• Phu Quoc Bambusa Resort Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце, подалі від шуму міста і дискотек. Ідеальне для сімейного спокійного відпочинку. При цьому, орендувавши моторолер- ви зможете зручно і швидко дістатися майже будь-якого місця на острові. Персонал чудовий, обслуговування перевершило всі очікування!“

• Dương Đông Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Непогане розташування. Неподалік від пляжу. До речі він практично единий на який ви можете потрапити без проблем. Всі інші це чи часні, чи привласнені якимось готелем, чи ті на яких з вас будуть драти гроші лише за те що ви туди зайшли. То розташування цього готелю це найбільша перевага на мій погляд. Номер приємний, є нормальный душ, а не азійський "душолет". Нормальный ТВ. Навіть читав якись флешки, правда деякі без звуку). Прибирання щоденне. Є прання. Але перераховуйте свої речі, бо деякі можуть загубитися. У Вьетнамі це дуже часто. Так в цьому готелі мы загубили рушник.Персонал приємний, та намагається допомогти вам. Є басейн. Можна замовити їжу- на ресепшн вам видадуть меню. Непогане освітлення. В ванній кімнаті багато поличок та місць зберігання. Є освітлення біля дзеркала. Поруч з готелем багато кафе та массажних салонів. Дуже важливо, що тут можна взяти в аренду байк. Недорого. На байку до головного та самого адекватного супермаркету Кінг Конг- 5 хвилин. До Найт маркету- 10. Більше їздиди практично Ну зоопарк та Гранд Ворлд. Дуже скучний острів.“

• AVS Hotel Phu Quoc Оцінка за відгуками: 10

“Готель в 2хв ходьби від активної туристичної вулиці із десятками ресторанів, вуличних дешевих ресторанів, великого супермаркету King Kong, аптек та ін. До пляжу йти приблизно 100 метрів, пляж чистий, вхід плавний і довга берегова лінія (але людей багато, кому таке подобається - тоді проблем нема). З огляду на ціну - це найкращий вибір в цьому районі острова. Менеджер Chau - допомагала у всіх питаннях.“

• L'Azure Resort and Spa Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово!!! Затишне місце, смачна кухня, чисто, чудовий пляж, доглянута територія!!!“

• Nakichi Hotel Phú Quốc Оцінка за відгуками: 10

“Зупинялись не вперше, все сподобалось!“

• Palm Bay Resort Phu Quoc Оцінка за відгуками: 10

“Чистота та басейн!“

• Premier Residences Phu Quoc Emerald Bay Managed by Accor Оцінка за відгуками: 7

“Територія готелю дуже гарна, також для дітей є класна дитяча кімната, де навіть можна лишити самих дітей старше 4 роки, няні там пречудові. Доволі хороший сніданок. На території пляжу можна брати іграшки для дітей.“

30 найкращих готелів в регіоні Kien Giang