2. Японія: відгуки про готелі
  3. Японія: відгуки про готелі
Kinki Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Mikado Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручні ліжка. Рушники і білизна ідеально чисті і чудової якості. Дуже милий персонал. Тихо. Чай в любий час. Кава до 11 безкоштовно. Онсен і сауна - окремий плюс. В пішій доступності до Glico man, а Tsūtenkaku взагалі поруч“

• Randor Residential Hotel Kyoto Suites Оцінка за відгуками: 9

“Комфортний номер. Всього в номері вистачає. Уважний персонал - дали нам парасольку під час дощу.“

• TheHedistarHotel KyotoNijo Comic&Books Оцінка за відгуками: 10

“Смачний сніданок, приємна атмосфера, працівники готелю виконали прохання щодо розташування.“

• Gion Ryokan Q-beh Оцінка за відгуками: 10

“Все супер, чисто, атмосферно і близько до всіх значних пам’яток .“

• Ishicho Оцінка за відгуками: 6

“Так собі. Брали те що було в наявності в високий сезон. Але загалом не рекомендую. Вдруге туди б не заселявся.“

• Guesthouse Nara Komachi Оцінка за відгуками: 9

“Дуже хороший хостел. На першому поверсі біля рецепції є міні-кухня, вдалося зробити собі каву. Також побачила настільні ігри, книги, путівники. Кімната була простора й комфортна, у душі був шампунь та гель для душу.“

• APA Hotel Namba Minami Ebisucho-Eki Shinsekai Оцінка за відгуками: 10

“Місцеположення готелю близько до метро, пішки 20 хвилин до Дотонборі вулиці та ріки, також поруч башня, великий парк з зоопарком та прудом, водоспад є. Дуже вигідне положення. Полотенці змінюють кожного дня. Є мікрохвильова піч, льод. Ванна кімната дуже чиста та комфортна.“

• Wise Owl Hostels Kyoto Оцінка за відгуками: 9

“Японський сервіс ніколи не перестає дивувати! Мені дуже сподобалося у цьому хостелі. Постільна білизна була чиста, загалом спати було досить комфортно. Хлопці на рецепції були дуже привітні, без проблем допомогли з чек-іном. Порадувала також наявність powder room, змогла без проблем зробити макіяж вранці. На першому поверсі була питна вода, столики для того щоб поїсти, мікрохвильовка. Локація дуже зручна, найближче комбіні у 3 хвилинах ходьби пішки, станція Кіото - у 10.“

• Hotel Keihan Kyoto Ekiminami Оцінка за відгуками: 9

“Гарний сучасний готель. Відмінне розташування навпроти станції поїздів. Станція велика з купою кафе та магазинів.“

• Hotel Sun White Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалося , дуже зручне розташування до метро. Приватний персонал, номери дуже зручні та чисті“

30 найкращих готелів в регіоні Kinki

на основі 1 464 727 відгуків про готелі на Booking.com