Mine peamise sisu juurde

Hiljutised arvustused

• Coconutnoom Ko Phangan Keskmine hinne: 2

„Vaikus, ranna ääres”

• See Through Resort Haad Yao Keskmine hinne: 8

„Väga tore bassein ja restoran. Toidud väga maitsvad ja teenindajad toredad. Eriti tahaks mainida baaridaami, kes oli ka põhjuseks, et sellel korral uuest oma kolmenädalasest puhkusest 5 ööd selles hotellis viibisime.”

• „Asukoht oli suurepärane. Administratsioon oli viisakas ja abivalmis. Bassein oli mõnus.”

• Pim Bungalow Keskmine hinne: 9

„Mulle meeldis, et majakeste rõdule pakkus privaatsust hekk, hea vaikne, rahulik ja privaatne koht. Ruum on piisava suurusega, toas on piisavalt elektripistikuid, hea kõrgusega laud ja tool, koht, kuhu panna oma kohver ja kuhu riputada riided. Läbimõeldud, nii et sul on mugav olla (see ei ole tavaline siin saarel) Mulle meeldis, et rõdul oli ka võrkkiik!”

• Nitchanan Villa Keskmine hinne: 6

„Bassein. Auto sai parkida hotelli territooriumile ilma lisatasuta. Ümbrus väga korrastatud. WiFi toimib. Ka teler töötas. Töötajad sõbralikud ja abivalmid. Voodi lai, oli olemas tekk ja korralikud padjad. Rannarätikuid pakuti ka.”

• Nitchanan Villa Keskmine hinne: 7

„Väga puhas ja ruumikas tuba koos väikse köögiosaga.”

• Havana Beach Resort Phangan Keskmine hinne: 9

„Koht oli suurepärane. Rand imeline. Toad mugavad ja puhtad. Eriti meeldis park , see oli nagu botaanikaaed”

• Bottle Beach 1 Resort Keskmine hinne: 7

„Meri”

• Nice Beach Resort Koh Pha-ngan Keskmine hinne: 10

„Väga mõnus koht puhkamiseks lapsega.Kohe toast rand ja bassein.Toit restoraanis on väga hea,parim coconut mida olen Tais joonud.Kindlasti tuleme veel.”

30 parimat hotelli regioonis Koh Phangan

vastavalt 83 403 hotelliarvustusele Booking.com-is