2. Thaiföld hotelértékelések
  3. Thaiföld hotelértékelések
Phangan-sziget Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Santhiya Koh Phangan Resort and Spa Értékelési pontszám: 10

„Imádtuk a természet közelségét, a csodás, fából készült tradicionális épületeket és házikókat. A személyzet kedves, mosolygós és mindenben segítettek azonnal. A reggeli pazar, elképesztő a kilátás számos helyről a resortban. // We loved the proximity to nature, the wonderful traditional wooden buildings and cottages. The staff is kind, smiling and helped immediately with everything. The breakfast is sumptuous and the view from many places in the resort is amazing.”

• Hill Zone Home Stay by Little Paradise Értékelési pontszám: 10

„Minden nagyon tetszett. Közel a Haad Rin strandhoz. Tágas, tiszta, nagyon csendes, pihentető. Tiszta klíma és volt ventilátor is, vízforraló és kávé is van a szobában. Wifi nagyon jól működött. Minden nap jön a takarító személyzet. A tulajdonos csodálatos, segítőkész. A recepciósok nagyon barátságos emberek. Otthonosan és biztonságban éreztük magunkat. Folyamatosan hosszabbítottuk a foglalást. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük”

• Phangan Mantra Inn Értékelési pontszám: 10

„Az egyik legszebb strandon van, remek személyzet, tisztaság, ingyenes piperecikkek, gyors internet, központi helyen, mindenhez közel. Ez egy hostel, kicsi, funkcionális szobákkal, de ár/érték arányban tökéletes. Bulihelyszín, tehát hangos, mint itt a Haadrinon minden szállás. De én sem bulizni jöttem, hanem nyaralni, és tökéletes volt, éjfél után véget ért a zene. Egész nap ingyenesen rendelkezésre áll banán, kekszek, kávé, tea. Az előtérben közös hűtő és mikró is van.”

• Bottle Beach 1 Resort Értékelési pontszám: 4

„Az egyetlen pozitívum hogy az ágyak kényelmesek voltak.”

• Haad Khuad Resort Értékelési pontszám: 6

„Az elhelyezkedése”

• Starlight Resort Koh Phangan Értékelési pontszám: 7

„A szállodakomplexum maga rendben van. Jó az elhelyezkedése, partra nyílik és szép az udvar is. A standard szoba (amiben mi voltunk) nagyon gagyi. Se klíma, se hűtő, amit mondjuk előre tudtunk, de ezen felül az ágy is eléggé leharcolt volt, valamint némileg a szoba falai is piszkosak voltak, illetve enyhén büdös is volt maga a szoba. A delux szobákat csak ablakon keresztül láttam, azok jobbnak tűntek.”

• Summer Luxury Beach Resort & Spa Értékelési pontszám: 10

„Szép uj hotel”

• la plage resort & beach club Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves személyzet, szép környezet, korrekt árak”

• Lime N Soda Beachfront Resort Értékelési pontszám: 9

„Elképesztően hangulatos resort,hűvös kis házikókkal,meseszép parttal,nagyon kedves személyzettel!”

• Haadson Resort & Koh Raham Értékelési pontszám: 10

„Rendezett szoba, kedves személyzet. Nagyon jó étterem, a parton van a hotel, .tiszta part. Szuper volt”