2. Thaiföld hotelértékelések
  3. Szuratthani hotelértékelések
  4. Thongnajpanjaj hotelértékelések
Thaiföld Thongnajpanjaj Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Starlight Resort Koh Phangan Értékelési pontszám: 7,6

„A szállodakomplexum maga rendben van. Jó az elhelyezkedése, partra nyílik és szép az udvar is. A standard szoba (amiben mi voltunk) nagyon gagyi. Se klíma, se hűtő, amit mondjuk előre tudtunk, de ezen felül az ágy is eléggé leharcolt volt, valamint némileg a szoba falai is piszkosak voltak, illetve enyhén büdös is volt maga a szoba. A delux szobákat csak ablakon keresztül láttam, azok jobbnak tűntek.”

• Dreamland Resort Értékelési pontszám: 8

„A reggeli elváráson felüli volt. Négy féle lehetőség közül is lehetett választani. A szállás csendes, nyugodt helyen helyezkedett el abszolút alkalmas volt a pihenésre! A személyzet végtelenül kedves és segítőkész volt.”

• Havana Beach Resort Phangan Értékelési pontszám: 8,6

„Imádtuk ezt a szállást. A sziget másik oldalán helyezkedik el- a kikötőhöz képest- a szálloda végén a gyönyörű tengerpart található. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, mindenben a segítségünkre voltak. A bárban isteni vacsorát és koktélokat fogyasztottunk. A szálláshoz tartozik még medence, illetve a hotelben megtalálható masszázs szolgáltatás is amit egy hihetetlenül cuki és kedves helyi néni szolgáltat. Szinte mindennap éltünk a lehetőséggel és masszázst kértünk.”

• Havana Beach Resort Phangan Értékelési pontszám: 8,6

„csendes környezet szép part”

Thongnajpanjaj 10 legjobb szállodája

4 972 Booking.comos hotelértékelés alapján