2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
Continental Croatia Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Rooms and Apartment Veral-KA Priemerné hodnotenie: 8

„výborná poloha v centre, moto parking vo dvore, prívetivý personál, dobré vybavenie, kuchyňa k dispozícii, priestranná izba 👍“

• Gea Bed and Breakfast Priemerné hodnotenie: 10

„Mily personal, prisli sme neskoro, ale vobec nebol problem, majitel prijemny a mily. Ranajky vyborne, schuti sme sa najedli.“

• Pansion Strossmayer Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi dobré ubytovanie z možnosťou parkovať vo dvore. Raňajky boli chutné a hlavne pripravené na čas aký sme sa dohodli. Super kávička. Ochotný a priateľský personál. Ďakujeme za pekný pobyt“

• Rooms at Zajčeva 34 Priemerné hodnotenie: 10

„Blízko do centra mesta, kľudná lokalita, pekná izba“

• B&B Villa Angy Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super, čisto, asi 2minúty autom je reštaurácia kde sme boli na večeru“

• Golden Lakes Rooms Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi chutné“

• Green lakes house Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne, čisto, raňajky vynikajúce.“

• B&B Garestin Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita, mily personal, pomer kvality a ceny, chutne ranajky“

• Villa Knezevic Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmány boli čisté, voňavé, dokonale pripravené pre hostí. Raňajky boli veľmi chutné a nič v nich nechýbalo. Majiteľka veľmi milá a pohodtinná. Skutočne odporúčam pobyt v tejto vile. Boli sme tu veľmi spokojní.“

• Villa Zoki - soba dnevni najam Priemerné hodnotenie: 9

„Mali sme dve izby - apartmán na poschodí a na prízemí. Oba boli čisté. Útulné bývanie - hlavne ten apartmán na poschodí. Spodná izba celkom malá, ale na vyspanie stačilo.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Continental Croatia

podľa 215 205 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com