2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Хорватія: відгуки про готелі
Continental Croatia Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartment Roza Оцінка за відгуками: 10

“Ми зупинялися на одну ніч. У помешканні було все необхідне, чисто та затишно, кухні вистачає, щоб приготувати повноцінні страви. Потрапили без проблем завдяки чітким інструкціям від власника. Дуже зручні ліжка та приємна постіль.“

• Plitvice Retreat Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Дуже, дуже чисто. Є все для комфортного перебування.“

• Studio apartman Tamai Оцінка за відгуками: 10

“Рекомендую! Дуже чисто. Є все необхідне: кава, чай, водичка, засоби для вмивання та інше. Дуже легко знайти, безкоштовний паркінг. Власники приємні і турботливі.“

• Apartment Rosandić Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання знаходиться в чарівному місці . Саме помешкання чисте , уквітчане квітами , на території знаходяться вулики , можна придбати смачний мед . Господарі привітні , пояснили по екскурсії . Дуже рекомендуємо !!!“

• GREEN APARTMENT BY ALEX RAFAEL Оцінка за відгуками: 9

“Просторе приміщення. Окремі кімнати. Чудова кухня і вітальня. Поряд громадський транспорт. Швидко можна доїхати до центру міста. Поряд парк.“

• Bright and Modern apartments in City Center Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось. Близько до центру . В апартаментах є все необхідне , дуже чисто“

• Superb Petrova Street Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Сучасний ремонт, затишно.“

• Apartment Karlovac Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось, що можна було зарядити електромобіль у дворі апартів 👍🏻“

• Apartment Marija Оцінка за відгуками: 9

“Парковка“

• Očaravajući stan u centru Zagreba Оцінка за відгуками: 10

“Давно планували відвідати місто Загреб. Ми довго вибирали помешкання і зупинилися на цьому. Не пошкодували. Помешкання відповідало нашим очікуванням. Гарна, чиста квартира, близько від центру міста. В квартирі є все необхідне для проживання. Паркування авто просто під вікнами. Оплата 8 євро за добу. Дуже рекомендуємо. Якщо заплануємо ще відвідати Загреб, обов'язково зупинимось в цьому помешканні.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Continental Croatia

на основі 345 022 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com