Mine peamise sisu juurde
  1. Hotelliarvustuste koduleht
  2. Läti – hotelliarvustused
  3. Kuramaa – B&B ja külalistemaja arvustused
Kuramaa Kontrollitud B&B-de ja külalistemajade arvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• Marbella Keskmine hinne: 10

„Ülihea hinnaga ilus koht. Kõik oli olemas mis vaja.”

• Guest House Vītoli Keskmine hinne: 9

„Hommikusööki polnud ette nähtud, kuid väljas sai ise teha teed või kohvi. Tulime hilja ja meile oli küünal põlema jäetud - mõjus külalislahkelt.”

• Guest house Baltika Keskmine hinne: 10

„väga hea asukoht, vaikne tuba. Kõik minu soovid täidetud”

• Villa Victoria Keskmine hinne: 6

„See koht ei ole paha, aga Ventspilsis on ka palju paremaid kohti sama raha eest.”

• Radi Keskmine hinne: 8

„Personal sõbralik, asukoht leitavuse osas ok (ehkki ilma abivahendita oleks seda siiski raske leida olnud). Samas - asukoht looduslikus mõttes - suurepärane. Hommikusöök piisav. Hinnatase sobiv.”

• Vecskrīveri Keskmine hinne: 9

„Maja,vaade,privaatsus.”

• Guest House Vītoli Keskmine hinne: 9

„Rahulik ja vaikne koht.”

• Guest house Baltika Keskmine hinne: 10

„väga vastutulelik peremees. Tuba vastab kirjeldusele”

• Ēdoles Pils Keskmine hinne: 10

„Asukoht oli suurepärane. Lootsin leida eest vana head lossi miljööd ja seda ka sain. Minu tuba oli suur ja uhkelt sisustatud ja ka teiste pereliikmete toad olid kenad. Kõik vajalik oli olemas. Voodi oli mugav, seljale hea, sai hästi välja puhata. Mulle meeldisid aknad, ilusad vanaaegsed, vaade pargipuudele ja järvele oli värskendav ja romantiline. Vannituba oli avar ja ilus. Kuigi saabusime pärast keskööd, oli vastuvõtt sõbralik. Oleks tahtnud selles kaunis kohas kauem olla.”

• Āķagals Keskmine hinne: 9

„Väga maitsvad toidud.Toad hubased.Asukoht ideaalne.”

30 parimat B&B-d ja külalistemaja regioonis Kuramaa

vastavalt 16 405 B&B ja külalistemaja arvustusele Booking.com-is