2. Tanzánia - hodnotenia hotelov
  3. Tanzánia - hodnotenia hotelov
Kusini Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Mahali Zanzibar Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie TOP! Jedlo tiež super! Personál tiež super! Hlavne čašníci. Odporúčam. Nič čo by som vedel hodnotiť negatívne. Možno len večer wakawaka kedy pri našej izbe si nad ranom nakladali na korbu hudobne nástroje a rozprávali sa dosť hlasno hudobníci. Mohli by informovať hostí, že sa chystá hlasný večer.“

• New Jambo Bungalows Priemerné hodnotenie: 10

„Bungalovy, oploteny areal v blizkosti oceanu. Biely piesok vsade, teply bazen, bech volejbal. Chutne ranajky, cerstvy dzus. Ochotny a mily personal. Vyborna poloha k obchodom a jedlam. Ochotny zabezpecit transfer na letisko.“

• Maua beach Priemerné hodnotenie: 7

„Vonkajsia kupelna pod holym nebom a ochotny personal.“

• Sea View Lodge Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Priestranné izby, milý prersonal,welcome snack“

• Paje Blu Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super. Majiteľ sa stará o chod hotela perfektne. Skorší príchod mu nerobil problém a hneď nás ubytoval. Čistota a pohodlie zaručené. Raňajky boli podávané a la Cart a bolo si z čoho vyberať. Keďže v Paje býva silný príliv a odliv možnosť kúpania v bazéne počas odlivu napĺňalo pohodu a relax dovolenky.“

• Geo Zanzibar Resort Priemerné hodnotenie: 6

„Výborná reštaurácia a priateľskí personál“

• Makuti Beach Bungalows Priemerné hodnotenie: 4

„Výborná poloha a milí personál. Jedlo bolo tiež dobré. A bazén. ktorý nás zachránil pre vysokými teplotami.“

• Fruit & Spice Wellness Resort Zanzibar Priemerné hodnotenie: 10

„Bolo to výnimočné“

• Pili Pili Sunrise Priemerné hodnotenie: 9

„Vsetko bolo super 😁 len ten personal by mohol trocha viac sa starat o ludi ktory su tam ubytovany.“

• Cinnamon Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„skvela lokalita, domceky priamo na plazi, vyborne jedlo a celkovo vsetko prebehlo v poriadku bez problemov. urcite rozmyslame ze sa sem vratime opat.“

30 Najlepších hotelov v regióne Kusini