2. Танзанія: відгуки про готелі
  3. Танзанія: відгуки про готелі
Kusini Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Pili Pili Tropical Island Оцінка за відгуками: 9

“Дуже смачні сніданки, рекомендую VIP сніданок за $14, там дуже смачне варення з маракуйї. В готелі гарно. Привітливі працівники.“

• Spice Island Hotel & Resort Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортне бунгало, прекрасне розташування, великий басейн, прекрасний вид з бунгало, дуже гарний сад, привітний персонал)) І ще порадувала наявність чайника в номері, чаю та кави. В ресторані теж дуже смачна кухня))“

• Villa de Coco Resort Оцінка за відгуками: 9

“Пляж і вхід в море відмінні, на пляжі є все необхідне. Басейн гарного розміру і чистий. Чудовий просторий сад - різноманітні рослини і великі дерева - є все для затишку і прохолоди. Зручний затишний номер. Уважний персонал. Вланик допоміг нам в усьому, що нам було необхідне і створив чудові умови для гарного відпочинку. Окремо вдячні також за допомогу з питань тестування но covid-19 - вся можлива інформаційна підтримка була вкрай доречною.“

• Ifa Beach Resort Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалась територія готелю, доглянута і затишна. Хороший великий басейн. Чудові номери. Смачна їда в ресторані. Хороший привітний персонал. В цілому, чудові готельні номери та сімейні бунгала.“

• Kizikula Оцінка за відгуками: 10

“усе було чудово, навіть неперевершено) чудовий готель з уважним персоналом)“

• Zula Zanzibar Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний персонал. Гарне розташування. Чудовий вид“

• Ifa Beach Resort Оцінка за відгуками: 8

“Велика, гарна та зелена територія, багато місць з лежаками, де можна відпочити у затінку. Є чотири гойдалки. Вся територія поерита чистим білим піском, по якому приємно ходити. Великий басейн з окремою дитячою секцією. Навколо басейну шезлонги, ввечері басейн підсвічується. Територія прибирається щоранку. В 5 хвилинах пішки є магазини, де можна придбати воду. Широкий пляж, де ввечері можна прогулятися, або посидіти в сусідніх ресторанах та полухати музику. На наше прохання звечора підготували та запакували нам сніданок, бо зранку ми їхали на екскурсію. Щодо сніданків взагалі - вони смачні та ситні. Номер великий та охайний, все працює, навіть є міні холодильник.“

30 найкращих готелів в регіоні Kusini