2. Svájc hotelértékelések
  3. Svájc hotelértékelések
Lugano-tó Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Colibrì Értékelési pontszám: 10

„Magyon szép helyen van, a reggeli bőséges és finom volt.”

• Swiss Diamond Hotel & Spa Értékelési pontszám: 8

„A személyzet nagyon barátságos és figyelmes volt , köszönjük !”

• Hotel Victoria Értékelési pontszám: 6

„Minden nagyon közel volt.”

• Residence Antico Crotto Értékelési pontszám: 7

„Kedvesek az üzemeltetők, a kávé finom.Az ágy kényelmes,tiszta a szoba.Cica cuki,nyávog a szoba előtt,hogy engedd be.”

• Hotel Admiral Lugano Értékelési pontszám: 5

„Az ehelyezkedés tökéletes volt, a szoba felszereltsege is, a reggelivkitűnő volt.”

• Hotel Grotto Bagat Értékelési pontszám: 10

„Egy szuper elhelyezkedésű, kedves szálloda. A pizza nagyon finom. A reggeli is bőséges, finom.”

• Hotel Delfino Lugano Értékelési pontszám: 10

„Minden rendben volt, várakozáson felüli! Nagyon nagy tisztaság és biztonság volt. A szálloda alkalmazottai kifejezetten kedvesek voltak. Csak ajánlani tudom.”

• Hotel Walter Au Lac Értékelési pontszám: 9

„Az elhelyezkedés pazar. A kilátás a szobából páratlan. A személyzet nagyon kedves. A reggeli finom, választékos.”

• Suitenhotel Parco Paradiso Értékelési pontszám: 10

„Tetszett az erkélyről a tóra a kilátás, a szoba mérete, berendezése. Külön örültünk a kávéfőzőnek. Nagyon figyelmes gesztus volt a bekészített vandégfogadó bor és aprósütemény. Jó volt így elfoglalni a szobát. Tetszett a minibár választéka, illetve ami még tetszett, az a szivarszoba volt a különleges kubai hangulatával. Szobaszervízt nem vettünk igénybe, arról nem tudok nyilatkozni, de a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Biztosan visszatérünk még :-)”

• Hotel&Hostel Montarina Értékelési pontszám: 10

„Maga a környezet, az elhelyezkedés, kilátás.”

Lugano-tó 30 legjobb hotele

92 172 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán