2. Швейцарія: відгуки про готелі

“Вид.“

• Walters Hostel Interlaken Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, приємний господар“

• Jungfrau Hotel Annex Alpine-Inn Оцінка за відгуками: 10

“Гарний вид, чисті і зручні кімнати . Підготували для нас завчасно маленьке ліжко з постіллю для дитини . Добре працював wifi. Місцерозташування готелю дуже вдале.“

• Swiss Lake Mountains Apartments Оцінка за відгуками: 7

“Місце розташування“

• Hotel Bären Sigriswil Оцінка за відгуками: 10

“Привітний персонал. Завжди з посмішкою відповідали, смачна кухня, а вигляд з балкону-це приємний шок, це щось особливе. Найкращий готель, у якому я перебувала. І найголовніше було тепло, що так для мене важливо“

• Hotel Aare Thun Оцінка за відгуками: 10

“Ванна кімната, вид з вікна, розташування, гарний дизайн та інтер'єр“

• Hotel Alphorn Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чистий і затишний номер. Власниці надзвичайно приємні Пані, дуже тепло зустріли. Смачний сніданок. У нас залишились найкращі враження. Однозначно, рекомендую цей готель!“

• Hotel Artos Interlaken Оцінка за відгуками: 8

“Гарний персонал, смачний сніданок, великий номер і мальовничий вид з вікна на гори“

• Hotel Berghof Amaranth Оцінка за відгуками: 10

“Тихий, спокійний готель. Всі привітні і сніданок нормальний! На рецепції сказали, що вода кришталево чиста і дуже високої якості з крану і це дійсно так. Вода тут смачна. Ціна відповідає якості. Дякуємо за спокійну ніч у вашому готелі“

• Alpenblick Hotel & Restaurant Wilderswil by Interlaken Оцінка за відгуками: 6

“Розташування гарне, 5 хвилин до залізничної станції. Своя парковка для автомобілів.“

30 найкращих готелів в регіоні Lake Thun