2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
Landes Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• VTF La Jaougue Soule Оцінка за відгуками: 9

“Звичайні, чисті домики. В домику є все для проживання, чиста постільна білизна. Розташовані в сосновому лісі .Є паркінг,мангальна зона, стіральна, сушильна машинка за гроші. Великі 3 басейни від 50 см до 2 м. В сезон мабуть працює бебі клуб від 3 міс-3 років і клуб для діток з аніматорами. Але ми приїхали коли ще все не працювало і було дуже мало людей,що нам дуже сподобалося .Океан поруч в 10 хвилинах пішої прогулянки. Пляж дуже гарний“

• B&B HOTEL Saint-Geours-de-Maremne Hossegor Оцінка за відгуками: 10

“Зручний і гарний готель. Просторий номер. Ми приїхали після 12 години ночі, в готелі ж можливість самостійно зареєструватися і отримати код від номеру. Досить зручна система, за потреби є комунікація з адміністратором. Адміністратори швидко допомогають у вирішенні питань що виникли при реєстрації“

• ibis budget Saint Paul Les Dax Оцінка за відгуками: 6

“Самостійне заселення, зручне ліжко.“

• ibis budget Saint Paul Les Dax Оцінка за відгуками: 8

“Можливість автоматичної реєстрації. Чистота і охайність Вдосталь місця на парковці“

• Le Village Vacances de Mimizan Plage Оцінка за відгуками: 10

“все було чудово , близько до пляжу , бассейн чудовий нам дуже сподобалося )“

• Espace Blue Océan Оцінка за відгуками: 10

“Ми зупинилися на одну ніч і були Приємно задоволенні. Можливо нам пощастило, але недоліків не було. Будинок був чистий . Кухня обладнана всім необхідним. Є власна тераса, поруч була зона для барбекю.“

• Proche plage, Maison moderne 6 Personnes Оцінка за відгуками: 10

“Чудова вілла. Зручна для великої сімʼї. Дякую за комфорт)“

• Hôtel Paris Madrid Оцінка за відгуками: 9

“Готель відповідав нашим очікуванням, ми зупинялись на одну ночівлю і серед важливих критеріїв була локація по маршруту нашої подорожі, чистота, ціна, можливість повечеряти після тривалої дороги. Все пройшло прекрасно. Окрема подяка за dog friendly👍🏾“

• Espace Blue Océan Оцінка за відгуками: 10

“Місце знаходження в чудовому лісі“

30 найкращих готелів в регіоні Landes