2. Malajzia - hodnotenia hotelov
  3. Malajzia - hodnotenia hotelov
Langkawi Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Ombak Villa Langkawi Priemerné hodnotenie: 8

„Ticha lokalita ďalej od mesta.V blízkosti žiadna možnosť stravovania iba v hotely.“

• Berjaya Langkawi Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko :)“

• Bamboo Cottage Langkawi Priemerné hodnotenie: 10

„Velmi prijemne prostredie, vhodne pre rodiny s detmi. Super bazen.“

• Kuala Melaka Inn Priemerné hodnotenie: 8

„Izba krasna velka, kavovar, voda zdarma. Teola voda k dispozicii. Na recepcii nikto nie je, po prichode musite volat, aby niekto prisiel. Inak vsetko super.“

• Langkapuri Resort Langkawi Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha, blizkost plaze, velkost izby“

• The Bayou Hotel Langkawi Priemerné hodnotenie: 8

„Ak hľadáte cenovo dostupný hotel ale čistý a s dobrou polohou tak určite odporúčam.“

• Berjaya Langkawi Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Nadherny obrovsky rezort priamo pod Sky-Cab, po rezorte vaz rozvaza mini bus, nikoho som pesi nevidela chodit, lebo je to naozaj rozlahle , mali sme connecting room - family uplne az na konci rezortu. Izby krasne ciste, taktiez kupelna, vybavenie top, complimentary mini bar. Velmi dobre sa spalo. Ranajky velkolepe, hoc co na vyber, myslim, ze nik by nemal problem sa najest cez sladke, slane teple studene ..... bazeny krasne, teple, osusky k dispozicii. Plaz velka cista, len ako vsade hodnotim Langkawi more ako rybnik mutne - nie je priehladne. Sluzby a stuff na urovni. Vyuzili sme aj moznost shuttle ku Sky Cab, kde sme aj boli, nadherna fenomenalna vyhliadka. Odporucam. To bol aj dovod booknutia tohto rezortu. Boli sme len na 2 noci s 3 detmi vo veku 3,8,10. Odporucam“

• Wings by Croske Resort Langkawi Priemerné hodnotenie: 9

„Odporúčam, cítili sme sa tam s manželkou výborne.“

• Wings by Croske Resort Langkawi Priemerné hodnotenie: 8

„Typický letiskový hotel“

• Villa Abadi Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Krásné čisté místo, předčila naše očekávání“

30 Najlepších hotelov v regióne Langkawi