2. Franciaország hotelértékelések
  3. Languedoc-Roussillon nyaralóértékelések
Languedoc-Roussillon Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Aparthotel Adagio access Montpellier Centre Értékelési pontszám: 9

„Modern, lendületes szálláshely elfogadható áron. A recepción kedvesek, segítőkészek voltak. Az apartman jól felszerelt, az ágyak kényelmesek. A reggeli megfelelő, van választék. Parkolni a szálláshely előtt is lehetséges, de a mélygarázsban is tudnak helyet biztosítani 10 EUR/nap áron. Jó a megközeíthetősége, közel található a belvároshoz, és több villamos-megálló is közel van hozzá.”

• Le trois nourrices Értékelési pontszám: 10

„Kényelmes, tágas , mindennel felszerelt apartman. Otthonosan éreztem magam benne. A szállásadó rugalmas és nagyon segítőkész volt, autójával kivitt a pályaudvarra, mikor késésben voltam. Kiváló ár-érték arányú apartman, bármikor visszamennék.”

• „Modern berendezés.”

• Odalys City Nîmes Arènes Értékelési pontszám: 10

„Perfect hotel!”

• „Maximálisan ki van használva, praktikus, közel van a part. Mi 5-en mentünk, kb csak este voltunk otthon, elfértünk. Közel van a part, és homokos. Mi tényleg kirándulni, kikapcsolódni mentünk, a mellette levő városban volt túra ösvény, autóval kb 10p.”

• „Elhelyezkedés, hangulat, tágasság, kommunikáció, tisztaság. Volt kávé, tea, só, bors, cukor is.”

• Le Cocon / Free Parking / Wifi / Netflix Értékelési pontszám: 7

„A szállás rendben volt”

• Magnifique T2 au calme Értékelési pontszám: 6

„Jó helyen, csendes környezetben található az ingatlan. Nem rég volt felújítva vagy készre építve, így a berendezési tárgyak még újak.”

• Studio cosy climatisé vue sur port Értékelési pontszám: 10

„A kilátás nem mindennapi. Teljesen rendben van a kis lakás. Mindennel felszerelt, tiszta, igényes szálláshely.”

• Appart'City Confort Montpellier Saint Roch Értékelési pontszám: 7

„Személyzet segítőkész, svédasztalos reggeli kiadós, jó minőségű. Szoba tiszta. Szoba főzősarokkal felszerelt, evőeszközökkel, serpenyővel, kávéfőzővel, sütőlappal, mikróval és hűtőszekrénnyel ellátott. Pályaudvar 15 perc alatt kényelmes sétával elérhető. Villamosvonalak 10 perc kényelmes sétával elérhetők. Személyzet kedves és beszél angolul.”

Languedoc-Roussillon 30 legjobb nyaralója

420 930 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán