2. ES - komentarji o hotelih
  3. ES - komentarji o hotelih
Lanzarote Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Vista Mar Ocena: 10

“Lokacija in velikost apartmaja, ter pozornost gostitelja(zajtrk).”

• “Odlična hrana, prijazno in ustrežljivo osebje, čudovit pogled na morje, lepo vzdrževani bazeni, spa in savne, super program.”

• “Hrana je bila dobra in raznolika. Soba je bila lepa in prostorna z dobrim posteljnim ležiščem. Lokacija hotela je bila kljub bližini različnih lokalov v notranjosti hotelskega kompleksa tiha in umirjena.”

• “Bili smo popolnoma zadovoljni s ponudbo, hrano, animacijo za otroke, čistočo in prijaznostjo celotnega kolektiva.”

• MYND Yaiza Ocena: 9

“Dober samopostrežni zajtrk, polpenzion ni klasičen, ampak dobiš dobroimetje, ki se ga lahko uporablja za hrano in pijačo čez cel dan. Nam je na koncu še ostalo dobroimetje, kljub temu, da smo tudi čez dan naročali hrano in pijačo ob bazenu. Večerja ni samopostrežna ampak je a la cart. Parkirni prostor je brezplačen, ob cesti in je bil vedno prost pred vhodom v hotel.”

• “Osebje zelo prijazno. Velika soba z res udobnim ležiščem. Zelo lep vrt, ki se nahaja znotraj samega hotela..Kulinarika je raznolika, vendar na ravni menze..”

• “Velik parkirni prostor.”

• “Gostje lahko uporabljajo dve različni jedilnici, dva različna Loby bara, različne bazene... imajo tudi olimpijski bazen. S cesto ločena dva hotela iste družbe dajeta občutek sproščenega gibanja po kompleksu. Hrana je v redu, na voljo je veliko aktivnosti, osebje je prijazno.”

• “All incusve, ki ponuja popolnoma vse storitve. Koktajli so mešani kot morajo biti. Denarnico lahko pozabš doma.”

• “Animacija za otroke je odlična, cela animacijska ekipa je super, zelo energični in prijazni. Prav tako je zelo ustrežljivo ostalo osebje, poskušajo ugoditi vsem željam. Okolica v resortu je zelo lepo urejena.”