2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Лансароте Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Club JM Lanzarote Оцінка за відгуками: 5

“Нічого“

• Blue Sea Costa Bastian Оцінка за відгуками: 7

“Є все необхідне, добра ціна за «все включено».“

• Princesa Yaiza Suite Hotel Resort Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось абсолютно все! Ми бронювали декілька готелів поруч на період відпочинку і це однозначно була помилка, бо цей готель самий найкращий! Особливо сервіс та персонал турботливий та уважний! Їжа та сніданки на дуже високому рівні, дуже дякуємо за вашу турботу про гостей та професіоналізм. Місце, куди хочеться повертатись.“

• THB Tropical Island Оцінка за відгуками: 10

“Дуже велика територія, багато розваг як для дітей так і для дорослих... В зимовий період обігрівають не всі басейни бо їх аж 15, якщо не помиляюсь,але завжди можна подзвонити на рецепцію та дізнатись скільки градусів тепла і в якому басейні.Під час нашого перебування це було 27-25 градусів , чесно кажучи діти з басейну не виходили... Футбол, волейбол чи великий теніс можна пограти... Дуже сподобалось озеленення на території готелю,і водойма з рибками“

• Casa Del Amigo Carmelo Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишне місце. Зручне для дослідження півночі острова“

• Arrecife Gran Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8

“Гарний інтер’єр кімнати. Два кутки з панорамними вікнами - це просто топ! Неймовірний вид з вікон. На 17му поверсі дружелюбний персонал. Також привітні працівники на сніданку. Від готелю недалеко до усіх визначних точок на карті острова. Номер був чистий.“

• Hotel Beatriz Playa & Spa Оцінка за відгуками: 7

“Їжа була смачною. Готель близько океану. Гарна променада . Поряд ресторани та кафе.“

• Hostal Residencia Cardona Оцінка за відгуками: 10

“Привітний персонал, швидке заселення. Через дорогу безкоштовна парковка.“

• Dreams Lanzarote Playa Dorada Resort & Spa Оцінка за відгуками: 9

“Полога, привітний персонал, сніданок“

• Radisson Blu Resort, Lanzarote Adults Only Оцінка за відгуками: 10

“Відмінний готель з чудовим місцерозташуванням, недалеко від аеропорту. В готелі зручні великі номери, дуже чисто, щоденне прибирання. Особливої уваги заслуговують сніданки, дуже смачні та різноманітні. Дуже привітній персонал, надали раннє заселення. Також рекомендую спробувати масаж та джакузі в готелі. Готель 18+, взимку атмосфера дуже спокійна.“

30 найкращих готелів в регіоні Лансароте