2. Fínsko - hodnotenia hotelov
  3. Lapland - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Lapland Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Arctic Circle Holiday homes II Priemerné hodnotenie: 10

„Absolútne dokonale ubytovanie, vynikajuco zariadené, so všetkým čo treba. A navyše, má rozprávkovo krásnom mieste... Cestujeme veľa, ale toto bolo najlepšie a najkrajšie miesto,na akom sme kedy boli“

• Hotel Aakenus Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli skutočne výborné, veľký výber. Lokalita bola asi 500 m od centra mesta, čo je výborné. Bývali sme v apartmáne, ktorý nebol v hlavnej budove, ale bol priestranný a mal aj dobré vybavenie.“

• Levi OloResort Priemerné hodnotenie: 10

„Dokonale prosteedie, čistota, oddych, vybavenie“

• RovaVisit Apartments Siljo Priemerné hodnotenie: 10

„Byt bol útulný a pekne nachystaný pre hostí. Lokalita bytu bola super, neďaleko centra a vlakovej stanice. Súkromná sauna v byte bol veľký luxus, využili sme ju každý deň.“

• Aurora Apartment 2BDR wSauna Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super. Ubytovanie bolo čisté, pekné a nachádzalo sa blízko centra. Super bolo, že ubytovanie ponúkalo aj saunu, wifi a v televízií bol aj Netflix, takže sme sa po večeroch nenudili. Čo by som chcela vyzdvihnúť bol náš domáci, ktorý s nami komunikoval počas celého pobytu a dohliadal aby bolo všetko v poriadku. Dostali sme aj rôzne ponuky na výlety, z čoho sme jeden aj využili - bol to výlet na husky sane a bol to jeden z najlepších zájazdov za celý náš výlet. Určite sa sem niekedy ešte rada vrátim.“

• Villa Vasa - new luxury villa next to lake Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo úžasné, krásne ubytovanie na neskutočne nádhernom mieste - dokonca sme videli aj auroru, sauna, super hostiteľka Katja, ktorá splnila všetky naše želania. Najlepšie ubytovanie, ake som kedy zažila“

• „Poloha ubytovania v centre mesta. Ľahká dostupnosť kdekoľvek - autobusová stanica hneď pri ubytovaní“

• Snowflake Suites VI Priemerné hodnotenie: 10

„Blízko centra, čisté nové priestory“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Lapland

podľa 89 115 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com