2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Lazio
Lazio Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Old Kitchen Vatican Suites Scor din comentarii: 9

„Pozitionarea fata de centru si metrou”

• B&B Sol Romae Scor din comentarii: 5

„Nimic”

• Sopi Vatican Suite Apartment Scor din comentarii: 10

„Totul a fost frumos”

• Momentoroma b&b Scor din comentarii: 10

„Curat,locatia placuta,liniste,proprietarii foarte saritori.Mic dejunul este de tip italian,cornuri cafea,dar ai si in frigider pentru a putea face o omleta,sunca.Daca in primele 2 zile am plecat de dimineata si nu am avut timp pentru mic dejun,proprietarii ne-au sunat sa ne intrebe dac ane pot cumparara altceva sa ne pregatim la micul dejun.Recomand.”

• „Locatia e super”

• Appia Avenue 639 Scor din comentarii: 9

„Camera dubla a fost foarte mare, patul foarte mare. Curat. Lenjeria curata. Fheon in camera. Wifi-ul a functionag bine. Foarte aproape de metrou(3 minute).”

• Grand Gaeta Scor din comentarii: 10

„Poziționarea hotelului este excelenta! Aproape de Roma Termini, aproape de multe obiective turistice la care puteai ajunge pe jos (Fontana di Trevi, Piazza Navona, Piazza Spagna, Panteon, Colosseum). Terase în proximitate, cu mâncare bună! Aer condiționat!”

• Vanella Rome Domus Scor din comentarii: 10

„Deși am ajuns la o ora târzie, am fost așteptați de gazde care au fost foarte amabile și ne-au oferit și băuturi de bun venit. Recomandam cu căldură locația, care este aproape de gara Termini din Roma circa 10 min. de mers pe jos.”

• Il Romitello Scor din comentarii: 9

„Este situat intr-un cartier rezidential, pentru noi a fost foarte bine, pentru ca am circulat cu masina si nu ne-a impactat distanta deloc. Personalul este foarte amabil, zilnic au avut grija sa fie in ordine, micul dejun ok, gradina foarte frumoasa. Am apreciat ca au loc de parcare in incinta. Raportul calitate pret este foarte bun.”

• Camplus Guest Roma Casa per Ferie Scor din comentarii: 10

„Aproape de metrou, magazine cu produse românești și piață aproape. Mic dejun suficient, cafea gustoasă. Lenjerie curată, curățenie zilnic.”