2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Λάτσιο κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Λάτσιο Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Casa Bartolomeo - Loft in Trastevere Βαθμολογία σχολίων: 6

«Μου άρεσε πάρα πολύ η τοποθεσια και ο οικοδεσπότης ήταν πολύ φιλικός. Σαν σπίτι ήταν πολύ καλό.»

• Lungaretta by Rental in Rome Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η τοποθεσία Η κοπέλα που μας υποδέχτηκε Γενικά η διαρρύθμιση θύμιζε ταινία του ιταλικού κινηματογράφου»

• Campani Luxury Flat Βαθμολογία σχολίων: 5

«Είχε πόρτα ασφαλείας και πολλά Kaffeepads για την μηχανή.Τα κρεβάτια άνετα και μεγάλα.»

• Casa Vacanze Parco del Sole Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ειταν όλα ταλεια!!!»

• M&L Apartments - Ardesia Colosseo Βαθμολογία σχολίων: 4

«Κεντρική τοποθεσια ,καλή επικοινωνία με ιδιοκτήτρια κ μας άφησε να μπούνε νωριτερα στο σπιτι»

• BLÙ Studio Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο οικοδεσποτης»

• 4 Level Βαθμολογία σχολίων: 9

«ΑΝΕΤΟ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ, Ο ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟ ΗΤΑΝ ΑΠΕΝΤΑΝΤΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ Η ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΡΩΜΗ»

• Sonder Fontana Di Trevi Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολυ καλη τοποθεσια. Κοντα σε ολα τα αξιοθεατα. Το συστηνω ανεπιφυλακτα!»

• Casa Daniela&Mauro Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το σπίτι ήταν καταπληκτικό δεν είχαμε κανενα παράπονο και ο ιδιοκτήτης είναι παρά πολύ καλός φιλικός και εξυπηρετικός !!! Θα το πρότεινα ανεπυφιλακτα και την επόμενη φορά που θα πάμε θα μείνουμε ξανά εκεί.»

• MGPGroup Guest House Piazza Navona Βαθμολογία σχολίων: 7

«Πολύ καλή τοποθεσία Ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό Πεντακάθαρο διαμέρισμα και πολύ ωραία διακοσμημένο Τα κρεβάτια είναι πάρα πολύ άνετα, όχι όμως και τα μαξιλάρια»