Ravenna Beaches Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Adler Оцінка за відгуками: 10

“Дуже смачна вечеря. Доволі просторий номер. Надзвичайна анімаційна команда. Діти у захваті від вечірнього міні діско. Пляж біля готелю дуже близько. З великою береговою лінією і піском. Дуже зручно для дітей.“

• Hotel Residence Le Dune breakfast included Оцінка за відгуками: 10

“Чистота в номері,смачні сніданки,тиша і спокій. Відпочивали з 15.07 до 22.07. безкоштовний пляж до якого 100 метрів,безкоштовний паркінг. Шкода що забулися фен в номері 110. А так все супер. Спробуємо повернутись наступного року.“

• Hotel Concord Оцінка за відгуками: 8

“Перша лінія. Прибирали щодня. Великий басейн.“

• Hotel Corallo Оцінка за відгуками: 10

“Все було надзвичайно!“

• Residence Moderno Оцінка за відгуками: 9

“Сподобалося все. Сам готель чистенький і атмосферний. Апартаменти (як двокімнатна квартира) невеличкі, але сучасні, комфортні, з усім необхідним. Вид на море прекрасний. Матраци зручні-спати добре було. На кухні є все необхідне. Пралка в кімнаті на партері. Праски нема в номері, але люб'язно нам давали і праску і все необхідне. Кондиціонування супер, крім того на балконі електрично керована ролета і плюс маркіза - особливо подобалося зранку, коли відкривається ролета і перед тобою розкішний краєвид. Пляж і море ідеальні для дітей. В готелі, мабуть, відсотків 80-90 італійців і в містечку переважно італійці. Єдині труднощі були зі спілкуванням, але дали раду. Продуктами в основному закуплялися в Лідлі(хвилин 20 їзди). Дякуємо готелю і дякуємо, Італіє♥️“

• Appartamento 100 metri spiaggia Оцінка за відгуками: 10

“Чудове помешкання за оцінкою ціна-якістьдля родини або кампанії 4-6 осіб. Дуже зручне розташування, пляж поруч, прогулянку 3-5 хвилин вважаю задоволенням. В апартаментах є все для проживання та відпочинку, навіть пляжна парасолька. Особливе задоволення - великий балкон з навісом. Цікавим досвідом було повністю "безконтактне" заселення, як гумор - ми так і не зрозуміли синьор чи синьора хазяї.“

• La Tavernetta Оцінка за відгуками: 9

“Розташування, привітність персоналу, досить смачні сніданки“

• HOTEL OTELLO Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалося. Чисто, комфортно, гарний сніданок, море поряд.“

• Rivaverde Family Camping Village Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце для відпочинку з дітьми.“

30 найкращих готелів в регіоні Ravenna Beaches