2. Portugália hotelértékelések
  3. Portugália hotelértékelések
Lisbon Region Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Hygge House Értékelési pontszám: 9

„A szállás épületében található egy kávézó, ahol a reggelinket elfogyaszthatjuk. Étlapról bármit lehet választani, nagyon gusztusos és finom reggelit kaptunk minden reggel. A kiszolgálás kedves volt, a személyzet nagyon segítőkész.”

• Norte Guest House Értékelési pontszám: 7

„Jó megközelíthetőség, frekventált helyszín, rugalmas check in- out.”

• republica83-Lisbonhome Értékelési pontszám: 10

„Jó elhelyezkedés, közel a metró és buszmegálló, boltok.Tiszta szállás, kedves, korrekt szállásadó. Ajánlom mindenkinek.🙂”

• Residencial Florescente Értékelési pontszám: 10

„Szuper központi hely kedves személyzettel. Tiszta!”

• Seven Dreams Suites Értékelési pontszám: 9

„Tökéletes közlekedés, csendes és jó környék, tisztaság, kényelmes ágy, jól felszerelt konyha (amit egyébként kevesen használtak), kedves, segítőkész és gyorsan válaszoló személyzet, és ajándék kávé minden nap. :)”

• Studio 59 Lisboa Értékelési pontszám: 9

„Világos, tágas szoba, hasznos felszerelések (mikró, Nespresso kávéfőző, vízforraló). Jó az elhelyezkedés, közel sok mindenhez. A szállásadó minden információt megadott, rugalmas volt a be- és kicsekkolás.”

• Santa Bica Eat Drink & Sleep Értékelési pontszám: 9

„A személyzet kedves és segítőkész volt. A reggeli bőséges és finom, ráadásul a nyitott teraszon élvezhettük a kilátást közben. A városközpontban van így sokminden gyalogosan elérhető. A reptérről is könnyen megközelíthető, a közlekedés nagyon jó, minden nevezetességhez könnyen oda találtunk. A sikló közvetlen mellettünk található így a reptérről érkezve a bőrönddel mi felmentünk inkább siklóval, így a bőröndöt lefelé könnyebb volt hozni. A szállás nagyjából félúton található. 😊 Mi remekül éreztük magunkat, ezúton is köszönjük. 😘🙏”

• 4U Lisbon Suites & Guesthouse VII Airport Értékelési pontszám: 8

„A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt!!! A szoba tágas volt. Mi csak pár óra alvásra vettük ki a szobát, mert utaztunk is tovább, de erre a célra alkalmas”

• Ledi´s Housing Értékelési pontszám: 7

„Központi, tiszta.”

• Correio Velho Suites Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű épület és szobák, tökéletes tisztaság, jó elhelyezkedés és nagyon kedves személyzet!! A csomagjainkat kicsekkolás után is tárolhattuk a közös helyiségben!”

Lisbon Region 30 legjobb panziója

402 062 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán