2. Svájc hotelértékelések
  3. Svájc hotelértékelések
Locarno - Ascona - Losone Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Garni dei fiori Értékelési pontszám: 9

„A reggeli finom és bőséges volt, a szállás elhelyezkedése optimális Ascona és Locarno felfedezéséhez.”

• Hotel Nessi Locarno Értékelési pontszám: 9

„Kényelmes, tiszta szoba, finom bőséges reggeli. A szállástól a belváros 15-20 perc séta. Segítőkész személyzet.”

• Hotel Garni Montaldi Értékelési pontszám: 1

„Semmi”

• Hotel Garni Muralto Értékelési pontszám: 8

„A szoba kellemes, tiszta, az ágy kényelmes. Valamiért a foglaltnál jobb szobát kaptunk, a terasz nagyon klassz, a nagy tolóajtó és az üveg korlát tökéletes kilátást biztosít. Az első olyan szállás, ahol a zuhanyban nem áll a víz, hanem azonnal lefolyik!”

• Camera con bagno privato e giardino Értékelési pontszám: 10

„Minden tökéletes volt :)”

• Hotel Garni Montaldi Értékelési pontszám: 10

„Jobb volt, mint az eddigi vélemények alapján vártam. Pont a vasútállomás mellett van. Az 503-as erkélyes szoba felújított. A szoba tágasabb, mint vártam. A fürdőszoba nagyon kicsi, de modern és tiszta. Jó, hogy van egy kis hútő a szobában. A kilátás fantasztikus. Éjszaka, mikor megérkeztünk, nem láttuk a valódi kilátást, de csodás meglepetés volt, amikor reggel kinyitottam a szemem és megláttam a hóva fedett hegyet, ami uralta az egész tájat és a lábánál a tavat. A reggeli választéka egyszerű, de minden van ahhoz, hogy jóllakj és jól induljon a nap, azért a 14 CHF/szoba árért a reggeli több, mint jó. A szállodában tisztaság volt. Nem érdemli meg, hogy olyan gyenge értékelései legyenek, mint vannak.”

• Charming Room in the heart of Locarno Értékelési pontszám: 6

„Kedves, segítőkész tulajdonos.”

• Villa Rossella Értékelési pontszám: 10

„Kiváló elhelyezkedés, nagyon barátságos, segítőkész személyzet, szépen berendezett szoba, kényelmes ágy, modern fürdőszoba. Minden nagyon tiszta volt. A reggeliző szoba és terasz nagyon szép, finom reggelit kaptunk.”

• Hotel Lago Maggiore - Welcome! Értékelési pontszám: 10

„A panoráma eszméletlen szép rengeteg étteremvan a közelbe 😊”

• Hotel Bellavista Locarno Értékelési pontszám: 9

„A személyzet Nuno segítőkészsége”

Locarno - Ascona - Losone 30 legjobb hotele

68 743 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán