2. Велика Британія: відгуки про готелі
  3. Лотіан: відгуки про готелі
Лотіан Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Park View Rooms Оцінка за відгуками: 4

“Помешкання має дуже хороше розташування. Добиратися з аеропорту чи центру дуже зручно. Навколо є Теско, гарні фастфуди. В приміщенні було тепло. Також, доволі чисто. Було багато кави і чаю і чистий чайник і посуд.“

• Leonardo Royal Edinburgh Haymarket Оцінка за відгуками: 10

“Місцерозташування, чудовий персонал, смачний сніданок.“

• Novotel Edinburgh Centre Оцінка за відгуками: 10

“Все нове, чисте. Дуже гарний та стильний номер. Усе зручно і працює. 10-15 хвилин від центру міста. Звукоізоляція - є, що було для нас важливо. Чудовий сніданок. Просто насолода. Дуже привітний персонал. Допомогли нам визвати таксі.“

• Keel House refurbished Studios Оцінка за відгуками: 8

“Ціна виявилася дешевшою аніж в готелях, а також те, що приміщення нове , свіжий ремонт. Надзвичайно швидкісний Інтернет download mbps 435,58 / upload mbps - 244,25! На кухні - каструлі , тостер , чистий в середині новий електрочайник, посуд“

• Braid Hills Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Дуже атмосферно, гарна транспортна розв'язка, смачні сніданки.“

• Kick Ass Grassmarket (18+) Оцінка за відгуками: 10

“Розташування дуже зручне. В самісінькому центрі старого міста, в пешій доступності до транспорту в аеропорт, залізничного та авто вокзалів.“

• St Christopher's Edinburgh Old Town Оцінка за відгуками: 10

“Місце знаходженя - ідеальне! саме серце міста! ! Були запроповоновані розваг, сніданок. сподобалось що на ліжках є штори, що дає трішки приватності“

• Mercure Edinburgh Haymarket Оцінка за відгуками: 9

“В номері було чисто , та хороша звукоізоляція“

• Moxy Edinburgh Airport Оцінка за відгуками: 9

“Абсолютно все. Я тут вже вдруге. Персонал, номер. Можливість поспостерігати ввечері за кроликами з вікна свого номера. Дуже мило.“

• Delta Hotels by Marriott Edinburgh Оцінка за відгуками: 10

“All of.“