2. Spojené kráľovstvo - hodnotenia hotelov
  3. Lothian - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Lothian Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Balmore Guest House Priemerné hodnotenie: 10

„Guest house bol nádherný. Aj okolie.“

• Atlas Guest House Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita bola vyborna, zarezervovana izba so spolocnou kupelnou pre 2 izby bola nakoniec sukromna, mily personal poskytol mapu mesta aj s informaciami o atrakciach, kava a caj k dispozicii na izbe, denne upratovanie. Odporucam“

• Cosy guest room in a family home Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi milí a príjemní ubytujúci. Do polhodinky sme boli autobusom v centre Edinburghu. Miestna štvrť je pekná, cítili sme sa pohodlne.“

• Stay - NO59 Priemerné hodnotenie: 8

„Dobrá lokalita, pekná kúpeľna, ochotný personál, čaj a káva na izbe, rýchly a jednoduchý check-in“

• Dorstan House Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelé ,čisté ubytovanie. Výborne raňajky, úžasný pán majiteľ. Nemám čo vytknúť.👌❤️“

• Dalry Guesthouse Priemerné hodnotenie: 7

„Ubytovanie je v pokojnej štvrti s množstvom obchodov za rohom. V podstate pod oknom je veľký Lidl, ktorý nám zaobstaral občerstvenie počas našich potuliek po meste. Ústretový majiteľ nám umožnil odloženie si batožiny, keď sme prišli 5 hodín pred checkinom. Izba bola menšia ale čistá a pohodlná, a našli sme v nej milú pozornosť v podobe kávy a čaju. Do centra to bolo 30 minút pešo do kopca, ale nablízku je hromadná autobusová doprava aj stanica Haymarket s električkovými spojmi.“

• Acer Lodge Guest House Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta aj na letisko. Čistá a každý deň uprataná izba. Na izbe rýchlovarná kanvica, čaj, káva k dispozícií. V chladničke balená voda. K dispozícií YouTube v televízore.“

• Sonas Guesthouse Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi príjemne zariadená izba, všade čisto, pohodlná posteľ a milé prekvapenie v podobe raňajok.“

• Netherby Guest House Priemerné hodnotenie: 10

„Áno lokalita bola veľmi dobrá, všetky potrebné bolo nablízku (obchod, zastávka...) Izba bola čistá, útulná. Ak by sme sa niekedy vrátili do Edinburghu, zvažovali by sme znova dané ubytovanie.“

• Allison House 16 Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita, systém ubytovania“