2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Lubelskie - hodnotenia hotelov
Lubelskie Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Grodzka 20 Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel sa nachádza v centre Starého Mesta v tichej lokalite s krásnym výhľadom. Izby sú pekne zariadené, nič v nich nechýba, raňajky sú výborné.“

• Młyn Hipolit glamping Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelí hostitelia, všetko potrebné bolo dostupné. Pre deti super zažitok. V okolí atrakcie. Cítili sme sa tam veľmi dobre. Ďakujeme majiteľom za krásnu dovolenku.“

• Hotel Atelia Priemerné hodnotenie: 10

„Raňajky boli vynikajúce a ubytovanie veľmi pekne“

• Hotel Młyn Priemerné hodnotenie: 10

„Sukromie“

• Hotel Restauracja Browar Lwów w Lublinie Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny menší hotel takmer v centre mesta, veľké kryté parkovisko vo dvore, veľmi príjemné milé usmievavé zhovorčivé recepčné, čašníčky. Vynikajúce jedlo v reštaurácii a takisto raňajky, ktorým nič nechýbalo- veľký výber z rôzneho druhu raňajkových jedál. Izba bola čistá, priestranná a tichá, hoci v ten deň sme boli upozornení, že v prízemí bude akcia, nemali sme žiadny hluk. Určite sa tu vrátime, keď znova navštívime Ľublin.“

• Focus Hotel Premium Lublin Priemerné hodnotenie: 9

„Výborne raňajky, dobrá poloha, kľud, parkovanie v garáži“

• Hotel Oskar Business & Spa Priemerné hodnotenie: 10

„Výborný hotel, skvelé vybavenie, prostredie pri rieke veľmi pekné. Kuchyňa skvelá.“

• Apartamenty Kozia Priemerné hodnotenie: 2

„Najväčšie plus bola jednoznačne lokalita ubytovania.“

• Hotel Renesans Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi pohodlne, pekne, čisté ubytovanie. Raňajky výborne, veľký výber, na úrovni. Hotel priestranný, aj izby aj kúpeľňa. Človek sa ma kde pohnúť, neudrela som si lakte :)“

• Locomotiva Priemerné hodnotenie: 6

„Raňajky boli fajn ale až po 8,00, čo pre cestujúcich môže byť problém. Dobrá poloha blízko centra.“

30 Najlepších hotelov v regióne Lubelskie