2. Іспанія: відгуки про готелі
Lugo Province Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Mendez Nuñez Оцінка за відгуками: 10

“Місцеположення та кімнати“

• Hotel Forum Ceao Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто. І хол, і кімнати, і ванна кімната, і спорт зал- все сяє чистотою. Гарний дизайн інтер'єру. Автомати з напоями на снеками це зручно. Красива зона коворкінгу. Приємно було побачити каву та листівку-привітання, написану від руки. Ванна з гідромасажем то окрема насолода.“

• Albergue Ponte Ferreira Camino primitivo Lugo Ferreira Оцінка за відгуками: 4

“Розташування“

• Albergue Xabarín Оцінка за відгуками: 10

“Це найкраще альберго, в якому я була від Більбао. Все дуже зручно, багато красивих кімнат, чисто.“

• Hotel Auditorio Santiago & Spa Оцінка за відгуками: 9

“Світлі та комфортні номери, зручні ліжка та індивідуальне опалення. Чисто. Ввічливі та доброзичливі працівники. Фітнес центр з хорошою вентиляцією та освітленням, сауна, джакузі та великий басейн з теплою водою. Гарна подача страв в ресторані. Смачні страви.“

• SAn PEDRO 64 Оцінка за відгуками: 10

“Зручна двоповерхова квартира, де 3 спальні та 2 ванні кімнати, є пральна машина, кухня. В самісінькому центрі, поруч з альберге пілігрімів, що стало гарною альтернативою пілігрімському хостелу, який не пустив нас з велосипедами. Хазяїн швидко відреагував та нас заселив без жодних проблем“

30 найкращих готелів в регіоні Lugo Province