2. Швейцарія: відгуки про готелі
  3. Швейцарія: відгуки про готелі
Lucerne and surroundings Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Anstatthotel Horw - self-check-in Оцінка за відгуками: 5

“Вид із номера“

• Galaxy Apartments Lucerne Оцінка за відгуками: 10

“Це класне, затишне і дуже чисте місце. Все для комфорту: вас вітає дуже ввічливий персонал, пояснює правила і приділяє стільки часу, скільки вам потрібно. Немає неприємного запаху в номері, доволі тихо і працює тв. На кухні є все, що потрібно.“

• Anstatthotel Horw - self-check-in Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, спокійний район, красива тераса) В кроковій доступності красиве озеро. Ціна- якість 10/10 Готель миттєво реагує на побажання гостей.“

• HITrental Allmend Standard Studios Оцінка за відгуками: 10

“Все було чисто ,акуратно.Поруч є парковка.Для відпочинку було все необхідне.“

• HITrental Chapel Bridge Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали з родиною. В нас залишилися дуже приємні враження, тому хочеться рекомендувати іншим зупинятися саме тут. Великий, просторий, двокімнатний номер з власною кухнею. Прибраний та охайний, як і повинно бути. Нас здивувало, що в помешканні було тепло при повністю вимкненому опаленні, хоча на вулиці було холодно. Вид із вікна дуже чудовий. Озеро на фоні Альп додає приємних вражень. Готель розташований у історичному центрі, тому подорожуючи автівкою потрібно враховувати, що треба іти пішки з речами від найближчого паркінгу. Адміністрація надає інформацію де саме краще та дешевше буде паркувати авто. Від залізничного вокзалу та паркінгу іти 7-10 хвилин.“

• HITrental Station Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Це був маленький але чистий номер, де є все необхідне для комфортного перебування. Ліжко зручне, вода є, кава, посуд. Майте на увазі що перший поверх це другий поверх. Тому ми не відразу потрапили в номер. Усі інструкції ми отримали завчасно. При поселенні ми звʼязалися з персоналом і нам швидко відповіли.“

• HITrental Old Town Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Досить гарна квартира, є все що потрібно.“

• HITrental Zur Metzgern Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Чисто,зручно,в номері є все для комфортного перебування, однозначно рекомендую 👌🏻“

• Easy-Living Apartments Lindenstrasse 21 Оцінка за відгуками: 1

“Нічого“

• HITrental Allmend Comfort Studios Оцінка за відгуками: 10

“Місце розташування. Кімнати просторі та чисті . Онлайн підтримка . Парковка поруч . Рекомендую“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Lucerne and surroundings

на основі 17 501 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com