Mine peamise sisu juurde
  1. Hotelliarvustuste koduleht
  2. Portugal – hotelliarvustused
  3. Madeira saared – hotelliarvustused
Madeira saared Kontrollitud hotelliarvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• „Asukoht oli väga hea, söök oli hea, personal väga abivalmis.”

• Quinta Mirabela - Design Hotel Keskmine hinne: 9

„Mõnus ja väga sooja personaliga hotell veidi Funchali kesklinnast eemal. Ma tundsin kogu aja nagu heade sõprade juures. Sel ajal, kui meie päevasel ajal mööda saart matkasime, oli alati meie hotellituba uuesti üle vaadatud, vajadusel käterätid vahetatud, delikaatselt nagu haldjad. Hoolimata hooajavälisest ajast oli hommikul alati imeline valik puuvilju. Ja nende kohv- mina, kes ma pole suur kohvi sõber, jõin igal hommikul nautides kaks tassikest. Ühel päeval mägedes vihma kätte jäädes, said meie riided läbimärjaks. Hotellis küsisime, kas ehk saaks neid kusagil lihtsalt kuivatada, mõnea hooldusruumis. Et ei peaks märgu riideid kohvrisse panema. Järgmisel päeval toodi tagasi puhtaks pestud ja kokku volditud kuivad riided!!! Retseptsioonis töötab pikkade tumedate juustega kena daam- ta oskas meile soovitada mõnusaid matkaradu, tegevusi, rääkida kohalikest kommetest ja alati meid nähes küsis, kuidas meil läheb. See oli nii südantsoojendav ja tore.”

• Mountain Eco Shelter 5 Keskmine hinne: 10

„Asukoht oli meeldiv - keset loodust ning eemal linnamürast - täpselt see, mis soovisime. Maja ise oli meeldivalt kompaktne, ent modernse ja hästi planeeritud sisustusega. Vastuvõtt oli soe ja meeldiv. Omanikud ja töötajad olid kõik väga sõbralikud ja abivalmid. Kogu info räägiti põhjalikult ära ja tehti ka ümbrust tutvustav tuur. Tore oli see, et läheduses paiknes ka sama kompleksi alla kuuluv restoran/baar/söögikoht, kus olid maitsvad söögid ja joogid. Lisaks pakuti ka erinevaid lisategevusi (näiteks kanuumatk). Ka võimalus otse matkarajale suunduda oli seal olemas.”

• Hotel Euro Moniz Keskmine hinne: 9

„Ilusa vaatega, ranna ääres. Head laiad voodid.”

• „Meeldis check in teenindus!”

• Suite Hotel Jardins Da Ajuda Keskmine hinne: 8

„Toa asukoht, vaade, kööginurk, üldine hubasus - kõik meeldis. Eriti meeldis inimeste (kõikide hotellis töötajate, kellega kokku puutusin) sõbralikkus, lahkus, abivalmidus. Samuti meeldisid õhtused esinejad , võimalus õhtuti baaris lõõgastuda, muusikat kuulata või tantsida.”

• „Super!”

• Dorisol Mimosa Studio Hotel Keskmine hinne: 9

„Söögid olid maitsvad ja mitmekesised erinevatel päevadel. Teenindajad fuajees ja koristajad olid sõbralikud ja täpsed. Rand ujumiskohaga on lähedal. On bassein sees ja väljas. Köök oli piisavalt varustatud toas. Transporditeedele bussiga liikumiseks väga lähedal.”

• Dorisol Mimosa Studio Hotel Keskmine hinne: 6

„Meeldis bassein ja merevaatega rõdu. Hommikusöök oli rikkalik. Asukoht väga hea, ümber palju restorane. Eriti meeldis üle tee asuv Goldi restoran, seda võiks hotelli poolt kindlasti soovitada.”

30 parimat hotelli regioonis Madeira saared

vastavalt 151 119 hotelliarvustusele Booking.com-is