2. Portugalsko - hodnotenia hotelov
  3. Madeira - hodnotenia hotelov
Madeira Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Santa Cruz Village Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo veľmi pekne a príjemné Bolo tam čisto, jedlo výborne milý personál. Poloha hotela je do 5 minút od letiska.“

• TarmarPlace Priemerné hodnotenie: 5

„Ubytovanie je pekné a má aj dobrú lokalitu.“

• Casa Os Manos Priemerné hodnotenie: 10

„Personál samotný robí toto ubytovanie špeciálnym, je skvelé aký tu ľudia dokážu byť milí a ochotní. Naozaj ďakujeme, ako sme povedali, ak budeme na Madeire, na toto ubytovanie sa ešte raz určite vrátime.“

• Pestana Promenade Ocean Resort Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Prístup personálu bol nadštandardný. Milé prekvapenie k mojim narodeninám od vedenia hotela. Hotel je situovaný na vynikajúcom mieste.-v blízkosti od centra mesta, priamo na pobreží, Nádherne riešený vonkajší bazén s bohatou okolitou subtropickou zeleňou, možnosť opalovať sa na slnku , aj v tieni paliem a pod.“

• Hotel Euro Moniz Priemerné hodnotenie: 10

„vsetko bolo super“

• Pestana Casino Park Hotel & Casino Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha, raňajky, služby - ok Ak by sme nemali smolu na to, že za oknom našej izby 24 hod. hučal nejaký stroj (iné časti hotela to nebolo počuť) Tak by som napísala, všetko super“

• Allegro Madeira - Adults Only Priemerné hodnotenie: 9

„Bývalí sme na izbe 1107 s výhľadom na more a na bar na 11tom poschodí. V tejto izbe sme mali veľmi pohodlnú posteľ, fén, aj parný naparovač (zehlicku) izba bola čistá. Smart tv tiež veľmi oceňujem. Raňajky pestré, niektoré veci každé 2-3 dni obmieňali. Prvýkrát som zažila na raňajkách šampanské. Bolo aj dosť ovocia . Na recepcii je k dispozícii voda a kyselé cukríky čo veľmi oceňujem.“

• Refúgio na Cidade 104 Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha ubytovania. Prenajímateľ veľmi ústretový, komunikatívny, promptný. Vybavenie apartmánu na výbornej úrovni, welcome balíček,káva, pracie tablety. Dokonalá poloha, 5 minút do centra mesta peši a taktiež výborná poloha na výpadovku z centra mesta 2 min autom (vyhnete sa premávke v hlavnom meste).“

• Zona Velha VIII by An Island Apart Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita“

• Terrabona Nature & Vineyards Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie je vo veľmi krásnom prostredí, oáza pokoja kde človek vypne a zrelaxuje. Vybavenie je nadštandardné od izby, po bazén a saunu. Človek má vysoké súkromie. Majitelia sú skvelí, ochotní a nápomocní.“

30 Najlepších hotelov v regióne Madeira