2. Comentarii despre hoteluri în India
  3. Comentarii despre hoteluri în Maharashtra
Maharashtra Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Antique - Colaba Scor din comentarii: 10

„Foarte curat si bine poziționat . Personalul este extraordinar .O mulțime de magazine , restaurante , piețe locale in jur .Mc Donald la 400 m . Hotel foarte bun pentru tariful perceput ...are chiar si lift . Uber de la aeroport cam 500 rupii / sens / masina si se face cam o ora sau mai mult in functie de trafic Multumim”

• Ginger Mumbai Airport Scor din comentarii: 6

„Ca nu mirosea în interior”

• Hotel Royal International Scor din comentarii: 7

„Personalul amabil, camera curata și spațioasă.”

• Le Sutra Hotel, Khar, Mumbai Scor din comentarii: 9

„Camera a fost curata insa lenjeria de pat avea mici pete. Dupa vizita la Dhobi Ghat pot sa accept ca nu totul poate fi alb imaculat. Personalul este foarte amabil, m-am simtit in siguranta. Sunt de un real ajutor cu tot ce ai nevoie. Locatie foarte aproape de aeroport (20-25 minute). Micile surprize din camera (fructe, gustari) sunt de apreciat. Restaurantul de jos are mancare acceptabila insa compenseaza cu amabilitatea ospatarilor.”

• Le Sutra Hotel, Khar, Mumbai Scor din comentarii: 10

„Personalul de la receptie si de la restaurant a fost foarte amabil si suportiv atunci cand am intampinat o problema cu bagajul pierdut. Va multumesc! Camera moderna, curata!”

• JW Marriott Mumbai Sahar Airport Scor din comentarii: 10

„Camera mare, curata , am dormit perfect....dusul trebuie remarcat la plusuri Se poate merge pe Jos din terminal la hotel...”

• „Amplasarea in vecinatatea aeroportului international.”