3. Μακεδονία κριτικές ξενοδοχείων
Μακεδονία Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Next Door, Nilie Hospitality MGMT Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραίο και ήσυχο δωμάτιο, σε πολύ καλή τοποθεσία. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό.»

• Elisabeth Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ταξιδεύουμε συνέχεια στην πόλη σας για επαγγελματικούς λόγους και δεν είχαμε βρει ξενοδοχείο όπου να μείνουμε τόσο ευχαριστημένοι!! Μας έκανε εντύπωση που όλα ήταν τόσο ζεστά που νιώσαμε σαν στο σπίτι μας !!! Σίγουρα η μόνη επιλογή μου πλέον για διαμονή στην Θεσσαλονίκη !!! Έχετε σκεφτεί μέχρι και την παραμικρή λεπτομέρεια για να μείνει ευχαριστημένος ο επισκέπτης από το πρωινό έως και το Spa !! Εις το επανιδείν …»

• Domotel Olympia Βαθμολογία σχολίων: 10

«Είναι ένα πεντακάθαρο ξενοδοχείο, σε πολύ καλή τοποθεσία στο κέντρο. Το προσωπικό του ήταν ευγενέστατο. Το πρωινό του ηταν τέλειο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• Ξενοδοχείο Εγνατία Βαθμολογία σχολίων: 9

«Άριστη τοποθεσία, πλούσιο πρωινό, πλήρης εξυπηρέτηση από receptionist.»

• Bianco Olympico Beach Resort-All Inclusive Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό. Ο διευθυντής καθώς και ο μετρ ο κύριος Παντελής πολλοί φιλικοί και ευγενικοι . Έχουνε κάνει μια δυνατοί ομάδα .»

• Abc Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καθαριότητα και τοποθεσία»

• Olympian Bay Grand Resort Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το all inclusive menu, η τοποθεσία, και το δωμάτιο αρκετά ευρύχωρο με όμορφο μπάνιο.»

• Ergon Beach House Nikiti Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εκπληκτική τοποθεσία, εξαιρετικό πρωινό Ergon και φυσικά είχαμε την τύχη να μείνουμε πρώτοι καθώς μείναμε 2 βραδιά (1-3/6). Το lodge tent με την πισίνα ήταν πολύ προσεγμένο και όλα καινούργια και μελετημένα. Εξαιρετικό προσωπικό, , εξαιρετικό φαγητό και η απόλυτη χαλάρωση καθως και με το εστιατόριο και τις καντίνες είναι σαν να είσαι σε all inclusive .»

• Le Palace Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ότι ήταν στο κέντρο Θεσσαλονίκης»

• Boutique Hotel Kokkino Spiti Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το σημειο που βρισκεται το ξενοδοχειο ειναι απο τα πιο ωραια της πολης. ΤΟ κτηριο μιας αλλης εποχης με το συγκεκριμενο δωματιο "στημενο " με απλο-μοντερνο τροπο ηταν το ιδανικο για την διαμονη μας! Οι πληροφοριες που πηραμε απο το πποσωπικο σε οτι ρωτησαμε ηταν ακριβεστατες .»