2. Гърция отзиви за хотели
  3. Македония отзиви за ваканционни имоти
Македония Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Hotel Epavli Оценка от отзивите: 9

„Персоналът беше изключително любезен и усмихнат. Удобно местоположение, близо до плажа и до центъра.“

• Spitiko Оценка от отзивите: 10

„Удобна локация.Любезни домакини.Чисти и широки стаи“

• Aeonian Luxury Suites Asprovalta, Adults Only & Kids 12 Plus Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е разположен в близост до плажа, басейнът е много чист, има джакузи, удобни шезлонги, лежанки в басейна и водопади. Стаите са много чисти и с всички удобства. Закуската е хубава, а ресторантът предлага доста добро меню за обяд и вечеря. Персоналът е изключително мил и отзивчив. Със сигурност догодина сме пак там.“

• Anna Hotel Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място, спокойно, хубава храна, 5-6 минути до плажа, кристално чиста вода“

• Amalia Rooms Sea View Оценка от отзивите: 10

„Хотела е страхотен. Персонала вежлив и мил. Удобно легло, чистота беше на ниво, зкуската беше вкусна. :)“

• Olympus Apartments Оценка от отзивите: 10

„Перфектна локация! Идеално съотношение между цена и качество, изключително любезни домакини😃“

• Horizon Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място в централната част на Пефкохори на няколко метра от брега на морето, чуваше се плясъка на вълните. На крачка се намираха много добри ресторанти и барове, магазини и центрове за забавления. Стаята ни беше просторна, много чиста и модерно обзаведена с всичко необходимо, точно както е описано. Пожелахме да е с изглед към морето - гледката е фантастична. Удобен и просторен частен паркинг непостредствено в задния двор. Всеки ден ни изхвърляха боклука, зареждаха с нови тоалетни консумативи и бутилирана вода за пиене. Препоръчвам мястото.“

• Elizabeth stone house Оценка от отзивите: 10

„Невероятно място с невероятни домакини. Чистота, 100% цена - предлагане. Препоръчвам го и бих посетила отново.“

• Lagoon Beach House Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше перфектно и надхвърли очакванията ми! В къщата има всички удобства, дворът е чудесен. Районът е тих и спокоен. Бих посетила мястото отново с голямо удоволствие! Собствениците са изключително мили и приятни хора!“

• Karidi Beach Boutique Suites Оценка от отзивите: 9

„Близостта до плажа, чистотата и персоналът“