2. Гърция отзиви за хотели
  3. Македония отзиви за ваканционни имоти
Македония Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Εlvina apartments Оценка от отзивите: 10

„Домакините са страхотни,много мили,усмихнати и отзивчиви. Всеки ден се чистеше стаята. Без да очакваме ни осигуряваха нещо за хапване в стаята. Много приятно хотелче,близо до плажа и центъра.“

• ELYSIUM VILLAS Quartet Оценка от отзивите: 10

„Всичко е изпипано до най-малкия детайл. Модерни къщи с невероятна гледка към Сарти и морето. Домакините бяха на разположение по всяко време на денонощието и с голямо старание направиха престоят ни незабравим. С голямо удоволствие ще посетим отново това място!“

• Vellow Door, Nilie Hospitality MGMT Оценка от отзивите: 10

„Уютно с нови мебели, добре работещ климатик за жегите. Чисто е. Намира се в центъра, на 10 минути пешеходно разстояние от площад Аристотел. Наблизо посетихме и прекрасна таверна I Rouga с жива музика и вкусна храна.“

• Beautiful maisonette (Όμορφη μεζονέτα) Оценка от отзивите: 10

„Чудесно място, прекрасни домакини, весели и учтиви, винаги на разположение ако имаме нужда! Благодаря за незабравимото преживяване с вас! Определено ще дойдем отново! Бъдете здрави и щастливи Парис и Томай!“

• Alkioni By The Sea Оценка от отзивите: 8

„Много добра локация, изключително любезен и отзивчив персонал. Бяхме с кола и не успяхме да намерим място за паркиране, те веднага ни преместиха в апартамент с паркомясто. Плажа е буквално пред хотела, на първа линия, морето и обслужването бяха отлични.“

• Stellina's House Оценка от отзивите: 10

„Прекрасни домакини. Много отзивчиви. Мястото е красиво и романтично.“

• VagAthan - Lux Holidays Оценка от отзивите: 10

„Много приятно преживяване! Чисти и просторни стаи, любезен персонал и много вкусна закуска !“

• Nigdeli Studios Оценка от отзивите: 10

„За втори път посещаваме Nigdeli Studios и сме очаровани от гостоприемството на домакините, чистотата и комфорта. Ще ви посетим отново 🙂🇬🇷“

• Aurora Apartments Оценка от отзивите: 10

„Всичко е ОК“

• 2 bedroom holiday flat, renovated, in the centre Оценка от отзивите: 10

„Апартамента е чудесен. Местоположението е много добре. Плажа е на пет минути пеша. Бихме дошли отново. Благодаря за доброто посрещане.“