3. Comentarii despre case de vacanță în Macedonia
Macedonia Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Hotel Rigakis Scor din comentarii: 9

„Locația, care are o vedere la mare excelenta, astfel încât să poți admira din cameră răsăritul și apusul soarelui.”

• Miroes Suites Scor din comentarii: 9

„O locație foarte curată, prosoapele schimbată zilnic, menaj în fiecare zi. Mic dejun nu foarte bogat, dar gustos.”

• Paradox Scor din comentarii: 9

„Totul. Locația excelentă, curățenia impecabilă, comunicarea bună. Intrarea la locație nu este prea grozavă, liftul foarte mic.”

• THEMIS BEACH Scor din comentarii: 1

„Proprietatea nu schimba asternunturile , nu se face curatenie doar in ultima zi s au trezit iar la plaja nu tine cont de persoanele care locuiesc in hotel, iti muta prosopul”

• Attic family apartment Scor din comentarii: 10

„Locația aproape de plaja și locul de promenada, curățenia, liniștea și amabilitatea exemplara a gazdei”

• Villa D'Oro - Luxury Villas & Suites Scor din comentarii: 10

„Locatia, curatenia, serviciile”

• Oasis Acropolis Serres Next to Center Scor din comentarii: 10

„Lux”

• CONTE CRISTO Suites Scor din comentarii: 10

„Locatia, parca te aflii pe mare! Camerele cu vedere si balcon la mare, micul dejun, fatul ca ti se ofera sezlong gratuit sunt alte plusuri pe care le are aceasta locatie!”

• Lovely luxury apartment Scor din comentarii: 7

„Am petrecut doar o noapte fiind in trecere si nevoiti sa inoptam in Serres. Nu pot evalua obiectiv.”

• MAGDA APARTMENTS Scor din comentarii: 10

„Cazarea a fost mai mult decât așteptările noastre. Curat, aproape de mare, liniște excepțională, în apartament este absolut tot de ce ai nevoie. Gazda ne-a servit cu ceva dulciuri și cu o sticla de vin. Recomand 100%”