3. Comentarii despre case de vacanță în Macedonia
Macedonia Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• THEMIS BEACH Scor din comentarii: 1

„Proprietatea nu schimba asternunturile , nu se face curatenie doar in ultima zi s au trezit iar la plaja nu tine cont de persoanele care locuiesc in hotel, iti muta prosopul”

• Villa Kalliopi Scor din comentarii: 9

„Locație excelentă, personal excelent, parcare în curte, un panoramic foarte frumos din camera”

• VARBENIS STUDIOS Scor din comentarii: 9

„Mulțumiri din partea grupului din Sibiu.Curatenie, amabilitate, promptitudine din partea proprietarilor.”

• Hotel Epavli Scor din comentarii: 9

„Amplasată perfect, foarte aproape de plajă! Chiar lângă promenada și foarte multe magazine/ restaurante. Au pizzerie proprie, la parterul clădirii. Un loc frumos unde să îți petreci seara, să mănânci o pizza gustoasă și să te răcorești cu o bere. Terasă aerisită, au și loc de joacă pentru copii ( nota 10) Personalul amabil, mai ales Nikky (care ne-a făcut diminețile mai frumoase :) și a avut grijă ca cel mic să se simtă ca acasă, fiind foarte prietenoasă) Prosoapele schimbate în fiecare zi, camera suficient de spațioasă pt 2 adulți și un copil.”

• Attic family apartment Scor din comentarii: 10

„Locația aproape de plaja și locul de promenada, curățenia, liniștea și amabilitatea exemplara a gazdei”

• VATA apartaments Scor din comentarii: 10

„Faptul ca ne-au lăsat sa dormim pana mai tarziu, fiind obosiți după un drum lung.”

• Villa Morfeas Scor din comentarii: 9

„Vila este relativ nouă, curată, situată la aproximativ 400 m fe plajă .”

• Parma’s Pool apartment Scor din comentarii: 8

„Totul a fost minunat. Însă, ofer nota 8 pentru ca ar trebui schimbat patul sau salteaua. O saltea mai tare ca aceasta nu am întâlnit.”

• Paradox Scor din comentarii: 9

„Totul. Locația excelentă, curățenia impecabilă, comunicarea bună. Intrarea la locație nu este prea grozavă, liftul foarte mic.”

• John Central Suites Scor din comentarii: 10

„Totul a fost așa cum m-am așteptat . E a doua oară când ne cazăm aici . Camera a fost un pic micuță, însă asta nu ne-a deranjat.”