3. Comentarii despre case de vacanță în Macedonia
Macedonia Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• APARTMENTS HARIS Scor din comentarii: 10

„Amplasarea, dotarea și condițiile în sine ! Gazdele sunt minunate și receptive la orice nevoie !”

• White Pearl Apartments Scor din comentarii: 10

„Proprietatea este localizată pe plajă. Acces rapid la șezlonguri. Terasă este mare. Copiii s-au jucat cu plăcere pe terasă. Apartamentul este exact ca și în descriere. Curățenie și personal amabil. Ne-a răspuns tuturor solicitărilor.”

• Paradise Place Scor din comentarii: 9

„Apartamentul este amplasat central în Nea Kalikrateia,foarte aproape de tot ceea ce îți dorești: mare,taverne,centre de marketing. Priveliștea de pe balconul livingului este extraordinară,îți bei cafeaua , admiri marea și muntele Olimp, cu crestele sale acoperite încă de zăpadă pe timpul sejurului nostru. Victor,gazda noastră,super OK.”

• Kamares House Apartments & Studios Scor din comentarii: 9

„Plaja foarte aproape si frumoasa, pinul cel mare de pe plaja este superb si ofera o umbră generoasa. Liniștea de pe plaja si siguranța in care ne-am simțit, putându-ne lasa copilul sa se joace liber pe plaja. Priveliștea din camera este de vis. Curtea frumoasa, curata, amenajata cu flori, e verde peste tot. Se face curățenie in fiecare zi.”

• Apartment in Skala Fourkas Scor din comentarii: 9

„Apartamentul este dotat cu toate cele necesare. Asortiment bogat de vesela, și cuptor, ceea ce mi- a plăcut foarte tare. Mare este la distanta de 10 min. Sunt supermarketuri preturile sunt accesibile. Un moment important stăpânii apartamentului cunosc limba rusa, astfel a fost ușor de a ne intelege reciproc.”

• Katerina Rodon Apartments Scor din comentarii: 10

„Proprietarii, locatia, ospitalitatea.”

• Alexander Inn Scor din comentarii: 10

„Locatie mare,curata, cu piscina si restaurant ideale pt o vacanta reusita”

• #White Lotus by halu! Apartments Scor din comentarii: 9

„Este foarte curat, dotata cu tot ce iti trebuie”

• „Pozele corespund realității. Casa este dotată cu toate cele necesare pentru a petrece vacanța frumos. Plaja este la vreo 800 sute de metri de casă, însă este minunată pentru copii, nefiind adâncă pe un interval destul de mare.”

• Prosforio Scor din comentarii: 9

„Proprietara foarte amabila, locatia.”