2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Провінція Малага Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Barceló Marbella Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий сніданок, розташування серед гольф полів, персонал, басейн, все було👌🏻“

• The Lights City Rooms Оцінка за відгуками: 9

“- В номері є можливість закрити вікна так, що буде ніч в любий час дня; - Тихий кондиціонер; - Чудове розташування; Все супер“

• Camping Valle Niza Playa Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось.“

• COEO Pod Hostel - Part of COEO Experience Оцінка за відгуками: 8

“Чистота та привітність персоналу“

• M Pods Malaga Оцінка за відгуками: 10

“Незважаючи на те, що це хостел, але було дуже комфортно та затишно в цьому маленькому номері. Я була втомлена після 10 годин в дорозі і мені необхідно було трішки поспати - мені все ідеально підійшло. Я приїхала в 05:00 ранку (цей готель знаходиться в 20 хв ходьби від автобусної станції) і мене залюблю заселили, навіть о 05:00 ранку. Якщо мені знадобиться ще раз приїхати в Малагу на 1 день - я знову скористаюся послугами M Pods . Дякую за доступність та якість“

• Ibis Budget Málaga Centro Оцінка за відгуками: 8

“Гарне розташування, м'який матрац. Заселення комфортне. Персонал дуже приємний. Можна взяти фен на стійці реєстрації (депозит 10 євро на час користування).“

• Melia Costa del Sol Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування ,файна їжа ,особливо вечеря. Дуже радий був знов через 22 роки приїхати у мережу Melia (після Єгипетського Melia Pharaon) - якість все також на рівні.Чудова тераса на криші готелю,комфортні номери“

• GOOD VIBES ONLY Capsule Hostel Malaga Оцінка за відгуками: 8

“Ночували 1 ніч з цікавості, все нормально. Гарне розташування в центрі міста.“

• Sol Guadalmar Оцінка за відгуками: 10

“Супер розташування, на узбережжі, в дуже спокійній околиці, не далеко від аеропорту. Привітний персонал“

• El Molino Estepona Оцінка за відгуками: 10

“Тут чарівно все! Прекрасний номер, неймовірна гарна територія, смачний сніданок, гостинний власник, дуже дуже затишне місце! Highly recommend!“