2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Провінція Малага Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• “Основна перевага цього помешкання - розташування, хороший район з безліччю місцевих недорогих закладів, деякі працювали навіть вранці у неділю, що було для мене великим і приємним здивуванням. Також, зручно діставатися до центра - приблизно 15-20 хвилин на метро або автобусі; до пляжу можна дійти за 20 хвилин пішки. Сама квартира в чудовому житловому комплексі і загалом гарному районі. Хазяйка була дуже приємною і швидко виходила на звʼязок, у помешканні можна було безкоштовно зробити собі смачну каву. Місце хороше якщо ви працюєте - дуже затишно і тихо, також, можна користуватися дуже гарним і затишним балконом де також зручно і працювати, і відпочивати.“

• Hostal La Pilarica Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємне спілкування з персоналом, гарно розташований, атмосферне місце, близько до старого міста, моря, ресторанів, супермаркет, все поруч))“

• Lucero 12 Оцінка за відгуками: 10

“Готель розташований в центрі міста, 10 хвилин пішки від моря на дуже спокійній та затишній вуличці. Персонал надзвичайно привітний, готовий допомагати. Кімната дуже чиста, сучасна, було дуже приємно. В готелі тихо і спокійно. Дуже рекомендую цей готель!“

• Hostal Victoria Оцінка за відгуками: 9

“Все було чулово: чисто , затишно, привітний персонал. Розташування -супер, 10 хв до моря, в 2 хв в центр“

• Habitacion 801 Оцінка за відгуками: 8

“Гостинність, чистота, доброзичливість, клієнтоорієнтованість. В нас дуже пізно прилетів літак і нас власник дочекався. Супер для відпочинку з дітьми. Були на місці фен та вирівнювач для волосся, все необхідне для проживання: засоби гігієни та кава/чай, посуд для приготування їжі.“

• Villa Patricia Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово. Чисто та охайно. Привітні господарі та собачка Лола. Домашня, затишна атмосфера.“

• Pensión Santa Paula Оцінка за відгуками: 10

“Порядність господарів, чистота в номерах та спільних ванних кімнатах“

• TAK Boutique Old Town Оцінка за відгуками: 8

“Розташування“

• AYZ Silvela - Auto check-in property Оцінка за відгуками: 4

“Розташування. Онлайн реєстрація в помешкання. Кондеціонер працює добре. Матрас жорсткий, мені це сподобалося. Але в душ потрібно по мінімуму додаткову шторку і і вільну лайку.“

• habitacion centro historico malaga Оцінка за відгуками: 10

“Не дивлячись на то що маленька квартира,з сусідами майже не зустрічався!в квартирі є все необхідне,для комфортного проживання)“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Провінція Малага

на основі 211 772 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com