2. Spanyolország hotelértékelések
  3. Spanyolország hotelértékelések
Málaga Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Abril Nerja Értékelési pontszám: 10

„Minden”

• Wonder Rooms Nerja Guest House Értékelési pontszám: 10

„Trópusi hangulat cuki majmokkal 😄egyéb kiegészítőkkel, kellemes színekkel, hangulatvilágítással szobákban/fürdőszobában. Tisztaság mindenütt. A kedves, mosolygós szállásadótól sok hasznos tippet kaptam. Közel tengerhez, amihez Szivárvány lépcső vezet, óvároshoz. Van lehetőség otthagyni csomagot, ha később utazunk.”

• Casa Baliza, adults only Értékelési pontszám: 9

„Kedves, barátságos tulajdonosok. Világbajnok a napozóterasz, a medence és a bár. Fenséges házi készítésű saláták reggelire. Ízlésesen berendezett szoba.”

• Villa Patricia Értékelési pontszám: 9

„Tisztaság, szép kilátás”

• Pinar Malaga Rooms Értékelési pontszám: 4

„Jo elhelyezkedés”

• La Casa de La Abuela Rosy Értékelési pontszám: 6

„Közel, 10 perc sétára van a történelmi központtól, kellemes légkörű bérházi lakásból kialakított kényelmes szálláshely. Jól felszerelt közös konyha, nagyon kedves, segítőkész személyzet .”

• Hostal Azahara Értékelési pontszám: 7

„A szállás elhelyezkedése nekem nagyon megfelelt, ugyanis folyamatosan utazgattam, és szemben volt a buszmegállóval. Jó, hogy kaptunk svédasztalos reggelit, és a patio is nagyon hangulatos volt.”

• La Placita Boutique Centro Értékelési pontszám: 10

„Nagyon világos hely, kényelmes nagy ágy, tiszta modern berendezés, a zuhanyzó hatalmas, a mosdónál a csapot óvatosan kell megnyítni mert tiszta vízek lesztek a mosdó nem a legpraktikus. Poharakat hiányoltuk, de minden rendben volt. A kapcsolat tartás nagyszerű volt, jó kommunikáció, a bejutás és oda jutás picit nehezen ment, de aztán sikeresen elfoglaltuk a szobàt. Bátran ajánlom, városközpontú, minden rövid sétával elérhető. Remélem még visszatérünk. 🥰”

• South Nature Rooms Értékelési pontszám: 10

„A szoba tiszta, rendezett, minden étterem, nevezetesség 5-15 perc sétára van. Yolanda nagyon kedves volt, mindenben segített, bármi kérdésük volt, nyugodtan fordulhattunk hozzá. Nagyon aranyosak a cicák is.”

• Hostal The Monkey Room Értékelési pontszám: 8

„Az óváros szívében volt, közel volt a célponthoz,csendes, nagyon kedves volt a tulajdonos”

Málaga 30 legjobb panziója

211 772 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán