2. Maldivy - hodnotenia hotelov
  3. Maldivy - hodnotenia hotelov
Maldivy Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Stone Hotels Dhiffushi Priemerné hodnotenie: 10

„Jednoznačne najkrajší hotel na ostrove a taktiež najlepšia poloha hotela na ostrove - priamo na pláži. Službami sa veľmi blížil k rezortovým hotelom. Izby perfektne vybavené , čistučké, upratovali 2x za deň. Odporúčam izbu s balkónom - výhľad je neuveriteľný . Výborná strava - raňajky a večere formou bufetu s úžasným výberom svetových i domácich špecialít. Ala carte reštaurácia otvorená počas celého dňa a jedlá ako od vyberaného šéfkuchára.. klobúk dolu. Hotel je úplne nový a dúfam, že sa im bude dariť udržať si ho v prvotriednom stave čo najdlhšie.“

• „veľmi ochotný a nápomocný personál, super prístup“

• „Ubytovaniw bolo super, nabuduce dlhsie. Skoda ze sa buggy nedalo prenajat a nwmaji malinke bicykle alebo sp sedackou“

• Riu Atoll-All Inclusive Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelý, usmiaty, nápomocný personál, naozaj výborné jedlo, veľmi veľká čistota izieb a super možnosti na šnorchlovanie či výlety. Ocenili sme aj možnosť požičania kajaku či paddle boardu. Oceán bol samozrejme krásny s veľmi rôznorodým podmorským svetom. Určite by sme pobyt zopakovali :)“

• Kurumba Maldives Priemerné hodnotenie: 10

„Milý personál, veľa zelene, výborné šnorchlovanie, more bez vĺn, večerný program v bare, dobré a cenovo prijateľné jedlá a nápoje v Caffe restaurant“

• Villa Nautica Paradise Island Resort Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie bolo úžastné a dúfam, že sa tam čoskoro vrátime. Vonkajšia sprcha bola perfektná, kúpeľňa čistá, bazén tiež čistý a super lehátko na pláži s krásnym západom slnka.“

• Sky Beach Maldives - Dhiffushi Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko, výlety prístup majiteľa Lakmala“

• „Absolutne vsetko ☺️ vzdy krasne upratane, perfektne sluzby, vyborne jedlo, ocean nadherny“

• h78 veli Priemerné hodnotenie: 8

„- Ranajky sme si poriadne neuzili, nakolko sme o 6 odchadzali na letisko a stihli sme vypit akurat kavu :) ale myslim ze vyber postacoval. - Velky palec hore celemu personalu, hlavne hlavny manager, ktory nas privital :)))mal silno nakazlivy usmev a fakt sme mali z neho dobry pocit. Aj celkovo vsetci chalani - milí, usmievaví, napomocní-ci na hoteli , alebo v restauracii vedla. :))“

• LVIS blancura Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Na Maldives sme boli druhý krát a opäť bolo všetko vynikajúce, personál bol úžasný, zabezpečili transfer, zorganizovali výlety, plávanie s mantami, bohužiaľ nebola sezóna obrovských žralokov, budeme sa musieť vrátiť a opäť LVIS. Ďakujeme bolo nám u Vás vynikajúco. Filip, Jakub, Michaela a Zuzana“

30 Najlepších hotelov v regióne Maldivy