2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre hoteluri în Spania
Mallorca Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hostal Atlanta Scor din comentarii: 10

„Aprope de plaja de autobuz către aeroport”

• Universal Hotel Laguna Scor din comentarii: 10

„Mi-a plăcut absolut tot.: locatia, mâncarea, personalul. Camera spațioasă cu vedere la munte, foarte curata. Personalul amabil și binevoitor. Am făcut checkout devreme la 6, și de la recepție mi-au organizat micul dejun la 6, deși ora micului dejun era de la 7:30. Recomand cu încredere. Voi mai revenit.”

• Hotel Negresco - Adults Only Scor din comentarii: 10

„Amplasarea,curatenia ..totul perfect.Personal foarte amabil,in special Angie si George care nu te ajuta doar cu aspecte legate de hotel ci si cu recomandari despre locurile de pe insula .Un mare plus este ca se poate inchiria masina prin intermediul hotelului foarte simplu si rapid.”

• „A fost totul minunat un hotel curat și cu personal amabil”

• Hotel Selva Arenal Scor din comentarii: 10

„Totul a decurs minunata! Arenalul este un loc minunat Recomand acest Hotel Selva Arenal ! Personalul minunata! Proprietarul un omu bun cu sufletul mare ! Voi reveni oricând cu drag!”

• HSM Reina del Mar Scor din comentarii: 3

„A fost foarte curat”

• Hotel Born Scor din comentarii: 9

„Poziția locației față de centrul orașului.”

• Hostal Bonany Scor din comentarii: 1

„Camera cu baie și toaletă la vedere.”

• H10 Casa del Mar Scor din comentarii: 10

„Foarte aproape de plaja, terasa superioara superba, Curat si confortabil!”

• Grupotel Club Cala Marsal Scor din comentarii: 4

„Frumos peisaj, spațiul verde al hotelului arata superb. Sala de fitness micuță si cam aglomerata dimineața dar este dotata cu tot ce ai nevoie. Piscinele arata superb. La cele cu capacitate mai mare au și aerobic în apă cu instructor, muzica și un bar , iar cealaltă este mai liniștită și nu la fel de aglomerată. Te poți relaxa liniștit (dacă nu bate vântul pentru ca iti va lua umbrela pe sus ) Camera este ok, saltea confortabila. Un mic minus ar fi paturile pe roti care se tot mișcă. Parcare gratuita în strada, nu am întâmpinat probleme. Plaja la mai puțin de 5 minute de mers pe jos, este o cala frumoasa dar foarte aglomerată. Sunt și restaurante prin zona pentru turiști,  supermarket la 5 minute cu mașina.”