2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Майорка Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• AluaSoul Palma Hotel Adults Only Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалась їжа та те що в номерах постійно робили чистоту“

• Hotel Amic Horizonte Оцінка за відгуками: 10

“Розташування вигідне. Простори номер. Чистота та затишок.“

• Urban Hostel Palma - Albergue Juvenil - Youth Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортний персонал! Коли я вже звільнила кімнату і мала літак на вечір, мені сказали що я можу залишити речі на поверсі схову, якщо я хочу ще погуляти без валізи. Після цього я ще пішла прийняти душ та поїсти і випити каву. Був безкоштовний сніданок, дуже добрий. За такі кошти то взагалі вау. Спати було тихо, була шторка.“

• The Boc Hostels - City Оцінка за відгуками: 10

“Було дуже зручно дістатися, особливо супермаркет поблизу дуже був крутий. Кухня комфортна та має безліч усього для користувачів. Багато холодильників та спеціальний папір, щоб можно було підписати свою їжу та наклеїти на обгортку. Також плівка для продуктів, декілька мікрохвильовок та чайників.“

• Tal Affiliated by Fergus Оцінка за відгуками: 4

“Привітний персонал“

• Hotel Eden Palma Playa Adults Only Оцінка за відгуками: 9

“Ми були в кінці квітня. Як там в більш жаркі дні незнаю. Розташування зручне, харчування супер Ми залишилися задоволені.“

• Hotel Florida Magaluf - Adults Only Оцінка за відгуками: 10

“Чудовой вид з номера на море та басейн, в номері чисто, смачні та різноманітні сніданки, у готелі красиві локації. Поруч магазини та пляж. Дякуємо за прийом, обов'язково ще повернемося ❤️🤗😘“

• Grupotel Playa Camp de Mar - Adults Only Оцінка за відгуками: 10

“Дуже раджу приїхати сюди, зняти номер з видом на море, незабутні відчуття. Гарний сніданок, вечеря також (25 евро/чел, вода і тд окремо). Гарний привітний персонал, ще повернемось.“

• azuLine Hotel Bahamas y Bahamas II Оцінка за відгуками: 10

“Ліс перед вікнами, приємний персонал, чистий і новий номер, хороша їжа“

• Playas del Rey Оцінка за відгуками: 9

“Місцерозташування, чудові сніданки на терасі з краєвидом на бухту, привітний персонал.“

30 найкращих готелів в регіоні Майорка