2. Poljska - komentarji o hotelih
  3. Malopoljska - komentarji o počitniških nastanitvah
Malopoljska Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Bili smo v kontaktu preko sporočil. Dovoljeno nam je bilo priti v apartma e ob 8h zjutraj, ker je bil prazen, sicer bi nam uredili prostor za kovčke za vmesni čas. Tudi ob odhodu, ker smo letalo imeli šele zvečer, smo lahko ostali do 18h. Na srečo apartma ni bil zaseden in to nam je zelo olajšalo potovanje. Tudi če bi bil apartma zaseden, bi nam omogočili shrambo kovčkov. Vse je bilo čisto, lokacija nam je bila všeč, čakala sta nas kava in čaj... Sicer pa luštno in prostorno. Sigurno še pridemo! Hvala za vse.”

• Nowa Huta Ocena: 9

“Mirna lokacija, pritlično stanovanje, urejeno in čisto. Všeč mi je bilo, da je bilo vse tako kot je bilo napisano. Tudi parkiranje je možno brez problema in je brezplačno.”

• Happy Tower Ocena: 8

“Lokacija je res odlična, vse je dostopno peš.”

• “Odlična lokacija, le kratek sprehod do glavnega trga in avtobusa za letališče. Na novo opremljena stanovanja, lep interier, čisto in zelo urejeno, vse kar potrebuješ in več je v stanovanju. Zelo priporočava, vrneva se ponovno.”

• “Lokacija je bila super, dostopnost javnega prevoza v bližini, , velikost prostorov in balkona nam je nudila večje udobje.”

• “Apartma v centru mesta.”

• “Dobra lokacija, miren okoliš, blizu trgovina.”

• Irish Apartment Ocena: 5

“Lokacija ok.”

• “Lokacija v centru, glavne znamenitosti dostopne peš, brezplačno parkiranje v pokriti garaži.”

• “Stanovanje je novo in čisto. Lepo je opremljeno, tako kot je na slikah. Dostop in parkiranje je enostavno in blizu glavnih cest. V istem bloku je tudi manjša trgovina. Ima dovolj prostora za veliko družino.”