2. Malta - hodnotenia hotelov
  3. Malta - hodnotenia hotelov
Malta Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Felipe x Casa Norte Priemerné hodnotenie: 10

„Najlepšie na ubytovaní je lokalita, za nás jednoznačne najlepšie, nádherné historické mestečko, kľud, skvelá dostupnosť do Valletty všetkými spôsobmi. Izba bola moderne zariadená, pohodlná posteľ. Všetko funkčné 👍 možno mi chýbalo viac úložného priestoru, políc v kúpeľni na odkladanie. Určite odporúčame 👍“

• Le Margherite Priemerné hodnotenie: 7

„Pacilo sa nam pokojne miesto, kazdodenne upratovanie bolo nad ocakavania.“

• Luciano Al Porto Boutique Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne ubytovanie, priamo v historickej časti mesta, príjemný personál.“

• Nautilus Boutique Townhouse Priemerné hodnotenie: 3

„Horná teraz“

• Central 214 Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Majiteľ hotela, Mario, je priateľský, milý a srdečný človek, kedykoľvek k dispozícii. Hotel je v typickom maltskom štýle, čistučký, izba každý deň upratovaná, voňavá. Postele veľmi pohodlné. Raňajky v cene a hotelový transfer na letisko sú veľkou výhodou. Raňajky dostačujúce, každý deň možnosť výberu z troch druhov (rôzne omelety, full english breakfast alebo continental breakfast), okrem toho jogurty, croissanty, džemy, nutela, mlieko, džúsy, cereálie, ovocie .. Personál hotela láskavý, cítite sa ako doma s rodinnými príslušníkmi. Hotel ma dobrú strategickú polohu, autobusová zastávka hneď oproti. Cesta na letisko 8 minút autom. Valetta aj v pešej dostupnosti príjemnou prechádzkou. Určite sa sem radi vrátime.“

• Privilege Suit SLiema Priemerné hodnotenie: 10

„Bola som nadšená, určite sa vrátim a určite budem ďalej odporúčať vaše ubytovanie.“

• EasyRoom Priemerné hodnotenie: 9

„Absolútne kľudne prostredie. K dispozícii perfektný bazén na streche.“

• The Suites – Piazza Kirkop Priemerné hodnotenie: 10

„Vyhovovala nám poloha blízko letiska kvôli skorému rannému odletu. Izba bola čistá, priestraná. Kúpelňa komfortná. Postele pohodlné. Odporúčam.“

• La Bella Guesthouse Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli v celku pestré, pre nenáročných stravníkov. Z každého rožku trošku.“

• A day at Dee's Priemerné hodnotenie: 10

„Tichá lokalita, dostupnosť od zastávky autobusu do 5 min.. Možnosť nakúpiť si v blízkom obchode a niekoľko dostupných reštaurácií. Majiteľka apartmánu bývajúca v byte je nápomocná.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Malta

podľa 79 670 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com